Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Виконання завдань Президента України з розвитку будівельної галузі є одним з пріоритетів Харківської області


   На сьогоднішній день пріоритетом Уряду і Харківської облдержадміністрації є ті основні положення Програми економічних реформ Президента України, які спрямовані на підняття будівельної галузі і нарощування темпів і обсягів житлового будівництва. Про це в ході програми обласного телебачення «Час влади» повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розроблені детальні плани розвитку будівельної сфери Харківщини


   Розвиток галузі містобудування є однією з ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про це нагадав в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Плани втілюються у життя

   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі, покращення рівня життя громадян розпочато відновлення зовнішнього обліку села В.Бишкин.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Соціальні ініціативи Президента України втілюються в життя
(з досвіду Суданської сільської ради)


   Одним з основних пріоритетів розвитку села,яке на даний час стоїть перед Суданською сільською радою, - це освітлення вуличної мережі. Робота по освітленню села Суданка доходить до завершення. Встановлено 54 ліхтаря,проведено всі погодження. В найближчий час село оживе.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

САНАТОРНО – КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ,
ЯК ЗАСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я

   Соціальні ініціативи президента України Віктора Януковича направлені передусім на те, щоб населення відчуло на собі турботу з боку влади. Не в останню чергу це стосується людей, що постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЄС. На Первомайщині мешкає 104 громадянина – чорнобильця, людей, яких так чи інакше торкнулось це лихо. Серед усіх постраждалих - 20 дітей. Ці люди втратили головне – здоров’я. Тому, одним з найважливіших завдань держави у розвитку системи збереження здоров’я постраждалих громадян є санаторно – курортне оздоровлення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Роздольська громада отримала оновлене приміщення
Фельдшерсько-акушерського пункту


   У рамках виконання програми «Україна для людей» Президента України Віктора Януковича в Роздольській сільській раді проведено капітальний ремонт приміщення фельдшерсько-акушерського пункту.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оптимізації системи органів виконавчої влади


   На виконання запроваджених Президентом України Віктором Януковичем реформ, щодо оптимізації системи органів виконавчої влади, у Первомайському міськрайонному управлінню юстиції Харківської області з 1 липня 2013 року почала роботу реєстраційна служба, яка є органом виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1021102210231024102510261027102810291030НаступнаКінець»

Сторінка 1022 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті