Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Освіта на селі підтримується сільгоспвиробниками району


   На виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо розвитку освітньої галузі з п’ятого серпня 2013 року в Первомайському районі стартував огляд – конкурс «Підготовка навчальних закладів до нового навчального року».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Державна підтримка галузі тваринництва в Первомайському районі


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо державної підтримки галузі тваринництва, в Первомайському районі проводиться активна робота з сільськими головами, населенням Первомайського району по проведенню відповідної державної програми та здійсненню виплати дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Влада стає ближче до народу


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, щодо вирішення питань громадян, які звернулись до Глави держави у рамках проекту «Діалог з країною», 5 серпня головою Первомайської райдержадміністрації Віктором Намчуком був проведений особистий прийом громадян району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Майже 300 звернень розглянуто облдержадміністрацією в рамках проекту «Діалог з країною»


   У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацією розглянуто 288 звернень. Найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту (30,6%) – призначення державної соціальної допомоги, санаторно-курортне лікування, забезпечення пільговим автотранспортом; комунального господарства (38%) – ремонт та експлуатація будинків, благоустрій території, ремонт місцевих доріг; праці та заробітної плати (9%), житлової політики (7,6%), аграрної політики та земельних відносин (6,9 %). Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Здоров’я  дітей - запорука
ефективного соціального супроводу сімей

   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича: «Діти – майбутнє України» фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із медичними працівниками району (представники ФАПів, амбулаторій сімейного лікаря) ведеться робота щодо попередження захворюваності на небезпечні хвороби серед населення району (туберкульоз, гепатит С, ВІЛ-СНІД та інші захворювання, що передаються статевим шляхом). Проводиться просвітницька робота, розповсюджуються інформаційні буклети та листівки по профілактиці захворювань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ПРОВЕДЕНО  СПІЛЬНИЙ РЕЙД
ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ СОЦІАЛЬНОМУ СИРІТСТВУ

   Наприкінці липня службою у справах дітей Первомайської райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  з метою запобігання соціальному сирітству, що є однією з головних соціальних ініціатив Президента України, проведені обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території Правдинської, Олексіївської, Киселівської сільських рад району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розвиток будівельної галузі. Житлове будівництво

   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку будівельної галузі, підвищення рівня життя громадян, Первомайська районна державна адміністрація піклується про покращення житлових умов мешканців району.
   01.08.2013 року відбулось засідання комісії з питань будівництва, розвитку будівельної галузі в Первомайському районі. На комісію було запрошено забудовників та в їх присутності розглянуто питання «Прискорення введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків». Кожен громадянин отримав індивідуальну консультацію.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1011101210131014101510161017101810191020НаступнаКінець»

Сторінка 1020 з 1074
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті