Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Харківська область - один з лідерів з інформатизації бібліотечної мережі


   Про це під час зустрічі з працівниками Куп'янської центральної районної бібліотеки розповів директор Департаменту культури і туризму Дмитро Кузнєцов. За його словами, у рамках реалізації у регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, в Харківській області з 2010 року розпочався процес інформатизації сфери культури і на сьогоднішній момент вже можна говорити про досить серйозні результати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дорогі студенти району та міста!


  Ніколи не забудеться це свято молодості, бо майже кожен з нас колись був студентом і найкращі роки свого життя пам’ятатиме завжди.
   В цей прекрасний день Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають всіх студентів району та міста з Днем студента. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя в особистому житті, любові, успіхів та натхнення в навчанні, злагоди та добробуту у Вашому житті. Йдіть до поставлених цілей твердо та впевнено. Оптимізму та наснаги у здобутті освіти вищого рівня.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники радіо, телебачення та зв"язку!


   Від імені Первомайської райдержадміністрації та районної ради прийміть привітання з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв"язку.
   Сьогодні не можна собі уявити життя без телебачення, радіо телефонного та поштового зв"язку – настільки міцно увійшли вони в нашу повсякденність, переплелися з роботою та відпочинком, заволоділи думками та розумом. Завдяки Вам, люди отримують найсвіжішу інформацію про останні події в районі, місті, країні, всьому світі, знаходять для себе потрібні, цікаві знання, спілкуються та перебувають  у  вирії  сучасного  життя.  Ми  дякуємо Вам  за вміння
та майстерність.
   Бажаємо і надалі розвиватися та розквітати, здобувати нових професійних висот, бути здоровими, щасливими, жити в злагоді й добробуті!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні співвітчизники!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають усіх з Днем української писемності та мови!
   Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
   Українська держава повинна гарантувати своїй національній мові всебічну підтримку, зробити якнайбільше для того, щоб її престиж у нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася на рідних теренах. Упевнені, що українська мова і надалі служитиме єднанням між минулим і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
   Бажаємо зберегти й утвердити українську мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники соціальної сфери!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
   Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, чинить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Завдяки Вашому високому професіоналізму та прекрасним людським якостям система соціального захисту постійно вдосконалюється. Впроваджуються форми і методи адресної роботи, розширюється спектр соціальних послуг. Ваша доброта і щедрість душі зігрівають людей похилого віку, інвалідів, ветеранів, дітей-сиріт, безробітних, багатодітних та малозабезпечених.
   Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров"я, родинного щастя, добробуту, подальших вагомих успіхів у виконанні благородної справи.

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                          А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні залізничники!


   Щиро вітаємо працівників сталевих магістралей з професійним святом – Днем залізничника!
   Трудовий колектив нашої залізниці робить усе можливе задля того, аби надійно і чітко діяв наш потужний залізничний комплекс, ефективною була робота з перевезень пасажирів і вантажів. Важко оцінити величезну соціально-економічну роль української залізниці, адже для багатьох – це найбільш доступний та надійний вид транспорту в сфері пасажирських перевезень.
   Нехай у цей святковий день Ваші серця наповнюються гордістю за свою працю на благо всієї залізниці та українського народу. Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 

 Дорогие ветераны Великой Отечественной войны, 
жители Первомайщины!


   28 октября вся Украина отмечает 68 годовщину освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков. В этот день мы поздравляем всех ветеранов войны, которые ковали Победу на фронте и в тылу. Дня нас, потомков солдат Великой Победы, высшей жизненной истиной является верность их делу и гражданская обязанность, вечная благодарность и почет!
    Уважаемые ветераны! Вы являетесь образцом преданного служения своему Отечеству! Ваша судьба и Ваш пример – наилучшая школа для нас, тех, кто строит сегодня наше государство. Наш земной поклон и тем, кто вынес годы оккупации и пекло концлагерей! И Вам, дети войны, за то, что рассчитались своим детством за наше тихое сегодня! Тем, кто, рискуя своей жизнью, лечил раненых солдат!
   Позвольте поздравить всех Вас с этим Днем «мира». Пусть в Ваших семьях будет счастье и достаток, мир и согласие. Крепкого Вам здоровья и благополучия, дорогие ветераны!

Глава райгосадминистрации   Глава районного совета 
В.Намчук                                     А.Беда

 
«ПочатокПопередня1011101210131014101510161017101810191020НаступнаКінець»

Сторінка 1017 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті