Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

 Шановні природоохоронці!


Щиро вітаємо Вас з Днем довкілля. Завдяки вашій цілеспрямованій роботі збільшується коло людей, які визнають особисту відповідальність за стан довкілля і бажають змінити його на краще. Екологічні цінності стають визначальними при оцінці роботи господарського комплексу. Це дає змогу розпочати процес поступової реабілітації екологічної системи району. 
Щиро дякуємо Вам за наполегливу, самовіддану працю. Бажаємо міцного здоров"я, щастя, благополуччя, нових вагомих успіхів у роботі, від результатів якої залежить майбутнє нашого району.

Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради
В.Намчук                                                              А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 

 

 Відвідини Первомайщини!


З приходом кожного нового календарного року з’являються нові плани, надії, знайомства…
На початку 2012 року сесією Харківської Обласної Ради було проведено закріплення депутатів за районами області. Опікуватись проблемами Первомайського району було визначено депутата обласної ради Добкіна Дмитра Марковича
Початок квітня - черговий приїзд депутата обласної ради Добкіна Д.М. був присвячений детальному знайомству з районом, під час якого було відвідано Роздольську, Берецьку, Верхньоорільську та Суданську сільські ради. Під час відвідування населених пунктів, разом з головою районної державної адміністрації Намчуком В.А. та головою районної ради Бідою А.М. жителями сіл піднімалась значна кількість хвилюючих питань: робота сільгосппідприємств, зростання розміру плати за паї, стан соціальної сфери села, рівня середньої заробітної плати та багато інших питань, які хвилюють сьогодні практично кожного. Жителі району не байдужі до проблем, що стосуються ремонту доріг, проведення чи оновлення вуличного освітлення, газифікації окремих населених пунктів, цінової політики на здане молоко, забезпеченість водою гарантованої якості та багато інших проблемних питань. 
Спілкування були відвертими та дружніми, а до участі, в такому спілкуванні, були залучені не лише гості, а й начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та підприємств, працівники органів внутрішніх справ. Як підсумок кожної такої зустрічі-це окреслені конкретизовані завдання для неухильного виконання сільським головам та керівникам всіх служб. 
Кожні такі відвідини не обмежувались зустрічами з громадою села, й відвідування дитячих садків, шкіл, закладів культури та медицини. До цьогож депутат обласної ради Добкін Д.М., для кожного навчального закладу району привіз подарунок-набір художньої літератури.
Такі невимушені зустрічі жителів сіл з керівниками району Намчуком В.А., Бідою А.М. та депутатом Харківської обласної ради Добкіним Д.М. є надією щодо вирішення цілої низки проблемних питань.
Напередодні Світлого Свята Великодня Добкін Д.М. звернувся до голови райдержадміністрації та до голови районної ради з ініціативою щодо привітання кожної сім ї Первомайщини з великим Християнським святом - і так у кожному подвір’ї з явився невеличкий дарунок - святкові куличі. 
Намічені нові плани, нові зустрічі… Робота депутата Добкіна Д.М. на Первомайщині триває.

 
PDF Друк e-mail

Держслужбовці наводять лад

 

 

 

 

 В п’ятницю, 6 квітня 2012 року, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», а також керівництво, працівники апарату і структурних підрозділів районної державної адміністрації взяли участь у приведенні до належного стану прилеглих територій.
Організовано прибирання та вивезення сміття, впорядкування клумб, очищення придорожніх смуг, впорядкування території біля адміністративної будівлі райдержадміністрації.

 
PDF Друк e-mail

 

 Шановні жителі району та міста!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають всіх християн з величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці. 
      Щиро бажаємо, щоб щастя та добро ніколи не полишало нашу землю, щоб кожна оселя, кожна людина у цей день відчули радість, тепло та затишок. 
      Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді, певні, весь наш світ стане хоч трохи світлішим, радісним та щасливим.
     Божого благословення Вам і Вашим родинам, миру, злагоди та щастя!

Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 Шановні жителі району та міста!

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. 2012 рік проголошено роком «Старіння та здоров’я», а лозунг цього дня «Добре здоров’я додає життя до років». Увага направлена на те, як добре здоров’я на протязі всього життя може допомогти людям похилого віку вести повноцінне життя та бути корисними для своїх сімей і суспільства 
Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з Днем здоров’я і, звичайно в такий день, бажають всім міцного здоров'я, оптимізму, наснаги та активної життєвої позиції.

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради
В.Намчук                                                            А.Біда

 
PDF Друк e-mail

    Всі бажаючі можуть взяти участь у благодійній передплаті газет «Даїшка», «Разом проти СНІДу» та «Чорнобильський дзвін»

   Як повідомила заступник голови райдержадміністрації Людмила Григорівна Кирко, за зверненням міжнародної громадської організації «Врятуймо дітей Європи» (чорнобильців) усі бажаючі можуть взяти участь у благодійній передплаті газет «Даїшка», «Разом проти СНІДу» та «Чорнобильський дзвін».

   Спецвипуски газет розміщено на сайті організації: http://savechildren.org.ua.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці району!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з Днем сміху.

   Бажаємо Вам, щоб на устах була завжди лише посмішка, незважаючи на жарти долі. Гарного Всім настрою та веселої вдачі.


З повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради

В.Намчук                                                А.Біда

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1011101210131014101510161017101810191020НаступнаКінець»

Сторінка 1015 з 1022
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті