Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

15.09.2017 155074-річниця визволення Первомайського району

   Минуло 74 роки, як останній чобіт німецько-фашистського загарбника покинув землю Первомайщини. І сьогодні, 15 вересня, на території Ржавчицької сільської ради відбулися урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення Первомайського району від фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь: депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко, учасники бойових дій, ветерани та діти війни, сільські голови району, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ. Отець Миколай, з храму Казанської Божої матері, провів панахиду за загиблими у Другій світовій війні.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.09.2017 1400Інформаційно-просвітницька робота з молоддю, яка перебуває в місцях позбавлення волі

   14 вересня 2017 року Первомайським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з Первомайським міськрайонним центром зайнятості було проведено черговий виїзд до Первомайської виправної колонії - 117 з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи з молоддю, яка перебуває в місцях позбавлення волі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.09.2017 1550Обласний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду

   У четвер, 14 вересня, керманич району прийняв участь у засіданні Обласного штабу щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Євгена Шахненко, у м. Красноград.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соцвиплат внутрішньо переміщеним особам

   14 вересня, в приміщенні Первомайської районної державної адміністрації, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови комісії Олега Приймака відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

13.09.2017 1620Блакитний вогник у селі

   12 вересня, робоча група під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, здійснила виїзд до Роздольської сільської ради. Під час виїзду були проведені зустріч з мешканцями села та проінспектовані роботи з газифікації села Шульське.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

13.09.2017 1520Результати науково-дослідної роботи щодо формування об’єднаних територіальних громад у Первомайському районі

   На початку 2017 року, за рахунок місцевого бюджету, Харківському національному університету імені В.Н.Каразіна керівництвом Первомайського району було замовлено провести науково-дослідну роботу щодо формування спроможних територіальних громад у Первомайському районі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

12.09.2017 1520Відкриття меморіальної дошки на честь героя АТО Володимира Шоломинського

   12 вересня, напередодні урочистостей з нагоди визволення Первомайського району від фашистських загарбників, в Троїцькому навчальному закладі, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Шоломинського Володимира - героя, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи цілісність і недоторканість нашої держави.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 497
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті