Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні працівники архівних установ!

  Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії України. Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу й відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину – документи нашої епохи.
  Щиро зичимо Вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої країни, міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні енергетики!


  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
  Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
  Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.
  Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Район дбає про людей

  Нагодують, обігріють, нададуть медичну допомогу та просто пригостять гарячим чаєм. В період зниження температури у Первомайському районі функціонують пункти обігріву та надання необхідної допомоги людям, що потерпають від негоди.
  Пункти розташовані:
1. с.Олексіївка – сільська рада вул. Леніна, 11
2. с.В.Орілька – с.В.Орілька, вул. Кірова, 69, приміщення школи
3. с.Грушине – сільська рада вул.Радянська, 4
4. с.Єфремівка – сільська рада, вул. Красна, 30
5. с.Картамиш – сільська рада, вул. Центральна, 1
6. с.Киселі – сільська рада, вул. Леніна, 69
7. с.Михайлівка - сільська рада, вул. Центральна, 2
8. с.Одрадове - сільська рада, вул. Леніна, 53
9. с.Правда – сільська рада, вул. Терешкової, 2
10. с.Ржавчик – сільська рада, вул. Леніна, 4
11. с.Роздолля – сільська рада, вул. Центральна, 5
12. с.Біляївка – сільська рада, вул. Комуністична, 1
13. с.Закутнівка – дільнична лікарня вул. Миру, 3
14. с.Миронівка – сільська рада, вул. Мироненко, 5
15. с.Берека – Берецька амбулаторія, вул. Красна, 25
16. с.В.Бишкін – сільська рада – вул. Косінова, 41
17. с.Дмитрівка – сільська рада – вул. Леніна,1 «Б»
18. с.Красне – сільська рада – вул. Копцова,1
19. Первомайська ЦРЛ – м. Первомайський, терапевтичне відділення - 5 ліжко-місць, хірургічне відділення-5 ліжко-місць.
20. Терцентр - м.Первомайський, вул. Гагаріна,4.
21. Управління праці та соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації,вул. Леніна,17

  Питання з забезпечення всім необхідним людей, що потерпають від негоди, стоїть на контролі голови райдержадміністрації  Намчука Віктора Антоновича.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани правоохоронних органів!


  Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем міліції!
  На органи внутрішніх справ покладене відповідальне і благородне завдання – захист життя, честі і гідності людини, інтересів держави і суспільства від протиправних дій. Народ шанобливо ставиться до провоохоронців, які, не шкодуючи власних сил, стоять на захисті прав і свобод громадян району та міста, ризикують власним життям заради життя інших. Вам доводиться працювати в непростих умовах і тим приємніше визначати, що Ви залишаєтеся вірними своєму обов’язку, демонструєте високу професійну майстерність і мужність. Велика вдячність всім працівникам правоохоронних органів за самовіддіану працю і щирі побажання успіхів у Вашій нелегкій, але надзвичайно важливій справі.
  Зичимо Вам і Вашим родинам щастя, здоров’я й благополуччя, невичерпних сил у розв’язанні завдань, які стоять перед міліцією України.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

  19 грудня 2012 року о 09.00 годині відкрилася головна ялинка району. На святі були присутні директори шкіл, всі начальники і спеціалісти управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради.
  До присутніх з привітанням звернулася заступник голови Первомайської районної ради Руденко Тетяна Олександрівна, яка розповіла про життєдіяльність Святого Миколая та побажала всім, не зважаючи на вік, залишатися щасливими та вірити у казку.
  Голова Первомайської районної державної адміністрації Намчук Віктор Антонович побажав усім присутнім святкового настрою, бути чемними та слухняними, бо саме за такі якості Святий Миколай Чудотворець нагороджує подарунками.
  Свято завершилося усмішками, гарним настроєм та хороводом біля ялинки.

 
PDF Друк e-mail

Любі діти, шановні дорослі!


  Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь  диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
  У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути у чарівний чобіток, адже так приємно знайти у ньому подарунки.
  Нехай же свято наповнить Ваші оселі щастям, теплотою і любов'ю. Будьте добрі і уважні один до одного, до  рідних і друзів,  та особливо до тих, кого обділила доля, адже  саме маленьке   добре діло  - це і є  диво.
  Зі святом Вас!


З повагою,
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
В.Намчук                                  А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні адвокати!


  Щиро вітаємо вас із професійним святом! З кожним роком адвокатура зміцнює свій авторитет у суспільстві, як надійний інструмент захисту прав та інтересів громадян. Ваш істинний патріотизм, вміння вкладати всі сили і душу у свою справу стали справжнім надбанням нашої держави, яка розвивається на засадах відкритості, демократії, верховенства закону.
  Бажаємо Вам щастя, здоров’я і благополуччя! Нехай добра вдача, невичерпна енергія будуть запорукою успіхів у Вашій важливій і необхідній для всіх громадян роботі.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
«ПочатокПопередня9919929939949959969979989991000НаступнаКінець»

Сторінка 997 з 1017
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті