Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні Первомайці !


  12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нового. У цей знаменний день варто пам'ятати, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.
  Вітаємо Вас зі святом і бажаємо, крім традиційного міцного здоров'я, ніколи не спинятися на досягнутому і завжди прагнути більшого! Нехай Ваші помисли будуть такими чистими, як небо, вчинки такими ж яскравими, як далекі космічні зірки, а життя щасливим та довгим, як сам Всесвіт!

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Держслужбовці наводять лад

  В п’ятницю, 5 квітня 2013 року, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», керівництво райдержадміністрації та районної ради, а також працівники апарату і структурних підрозділів районної державної адміністрації і районної ради взяли участь у приведенні до належного стану прилеглих територій.
  Організовано прибирання та вивезення сміття, впорядкування клумб, очищення придорожніх смуг, впорядкування території біля адміністративної будівлі райдержадміністрації.

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі району та міста!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають всіх християн з величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.
  Щиро бажаємо, щоб щастя та добро ніколи не полишало нашу землю, щоб кожна оселя, кожна людина у цей день відчули радість, тепло та затишок.
  Нехай кожен з нас цього дня зробить бодай одну добру справу, допоможе ближньому, посміхнеться незнайомому, побажає добра друзям. І тоді, певні, весь наш світ стане хоч трохи світлішим, радісним та щасливим.
  Божого благословення Вам і Вашим родинам, миру, злагоди та щастя!

Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні Первомайці !


  7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, а лозунгом цього дня є «Добре здоров’я додає життя до років». Увага направлена на те, як добре здоров’я на протязі всього життя може допомогти людям похилого віку вести повноцінне життя та бути корисними для своїх сімей і суспільства
  Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з Днем здоров’я і, звичайно в такий день, бажають всім міцного здоров'я, оптимізму, наснаги та активної життєвої позиції.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники геологічної галузі!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем геолога. Завдяки Вашій наполегливій і самовідданій праці зростають розвідані і відкриті природні запаси, успішно забезпечується реалізація перспективних напрямків розвитку геологічної галузі.
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та нових професійних звершень.

З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці району!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з Днем сміху. Бажаємо Вам, щоб на устах була завжди лише посмішка, незважаючи на жарти долі. Гарного Всім настрою та веселої вдачі.

Голова райдержадміністрації       Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Моніторинг стану перебування засуджених
в Первомайській виправній колонії № 117

    21 лютого 2013 в Первомайській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№ 117) членами районної спостережної комісії: Бондаренко Оленою Іванівною - начальником управління праці та соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації, заступником голови спостережної комісії; Гарібян Ольгою Ігорівною - головним спеціалістом юридичного відділу апарату Первомайської райдержадміністрації, секретарем спостережної комісії; Медведєвою Лідією Володимирівною - начальником районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, членом спостережної комісії, був проведений моніторинг стану перебування засуджених, які відбувають покарання в даній установі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня9919929939949959969979989991000НаступнаКінець»

Сторінка 993 з 1017
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті