Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail


Свято першого дзвоника

     1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для вчителів, учнів та їх батьків. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки. День знань у 1 класі - це початок довгого життєвого відрізку шляху, який обов'язково починається з лінійки, урочистих промов та подарунків.

     В Олексіївській загальноосвітній школі, як і у всіх містах і селах України цей день почався з урочистостей, присвячених початку нового навчального року, головними винуватцями яких були першокласники.

    «Районна державна адміністрація і районна рада зробили дуже багато для того, щоб освітні заклади району добре підготувалися до нового навчального року. Зроблено все необхідне, щоб навчальний процес в кожній школі, у кожному навчальному закладі був повноцінним, приносив радість учням і задоволення вчителям.
      Шлях до всіх життєвих звершень починається в школі. Саме вам, сьогоднішнім школярам доведеться вписати нові сторінки в історію нашої держави, зробити свій внесок у розвиток і процвітання нашого району» - наголосив Віктор Антонович.
      Також поздоровлення прозвучали від депутата районної ради А. Л. Мішина, і. о. голови сільської ради Л. В. Неботова, керуючого АФ «Україна Нова» Н. М. Тарасенко, настоятеля Свято-Троїцького храму отця Олексія.

     Тим часом пролунав перший дзвоник і в Правдинському навчально-виховному комплексі. Вперше за багато років школа зустріла учнів настільки оновленою - новими вікнами та новими парадними дверима, відремонтованими кабінетами, їдальнею та кухнею. Всі ці роботи, як поділився директор школи Дмитро Валентинович Пономаренко, зроблені завдяки допомозі районного керівництва, депутатів обласної та районної рад, колективу школи і батькам. Загалом, навчальні заклади району отримали в цьому році колосальну підтримку від держави і органів місцевого самоврядування. Тільки в сьомах школах були замінені вікна на загальну суму 1 млн. грн.

     Привітати дітей та їх батьків прийшли почесні гості: голова районної ради Андрій Миколайович Біда, депутат районної ради Олександр Васильович Рязанцев, голова сільської ради Тетяна Дмитрівна Кармазіна. Поздоровлення і побажання були найтепліші і найщиріші. Слова подяки були тим, хто своєю безпосередньою працею перетворив школу, тим, хто зробив свій внесок у поліпшення навчального процесу: депутатам обласної ради Дмитру Добкіну та Сергію Лобасу, депутатам районної ради Олександру Рязанцеву та Олександру Сороці, давнім і близьким друзям школи Петру Григоровичу Шевлякову і Олексію Миколайовичу Кухареву, випускникам школи Миколі Сумцову і Євгену Евстратьеву, працівникам школи, батькам і багатьом-багатьом іншим людям, які вклали свою працю на благо дітей.

     Розпочався новий навчальний рік, вересень дав відлік шкільним святам і будням. Переливчастий дзвінок покликав усіх дітей на шкільний корабель, який попливе до незвіданій землі Знань.

     Щасливої дороги, учні!

За матеріалами міськрайонної газети «Знамя труда»

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нотаріату!


У цьому році вперше, офіційно, відзначається Ваше професійне свято. Встановлення цього свята свідчить про зростання ролі нотаріуса у громадському житті нашої країни, значення нотаріальної діяльності у розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та законних інтересів. Громадський обов’язок нотаріусів – своєю професійною діяльністю допомогти державі міцно стати на ноги завдяки здійсненню радикальних реформ. Тож, шановні працівники нотаріату, прийміть щирі вітання та побажання плідної праці, здійснення Ваших творчих задумів. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь Первомайщини. Міцного Вам здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні підприємці!


    Первомайська районна державна адміністрація та районна рада вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця!
     В цей день хочеться щиро відзначити яка необхідна і поважна Ваша праця. Кожен з Вас є тим маленьким гвинтиком, на якому утримується великий механізм – економіка нашої країни. Ви є нашою надією на відродження і стабілізацію. Створення нових робочих місць, задоволення попиту населення, утримання високого рівня обслуговування, запровадження нетрадиційних методів роботи – непроста і нелегка наука, яка потребує великих організаційних здібностей, вимогливого ставлення до себе, відповідальності перед людьми за свою працю.
     Хочеться побажати всім підприємцям Первомайщини здоров’я, щастя, оптимізму, впевненості в своїх силах і нехай Вам таланить в усіх починаннях.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають всіх педагогів, учнів, студентів та батьків з початком нового навчального року – Днем Знань!
    Найтепліші привітання приймають маленькі громадяни нашого суспільства, які вперше переступають поріг школи, поріг дорослого, такого цікавого та нового життя. Нехай цей перший дзвоник назавжди залишить у Вашому серці відбиток події дуже приємної та надзвичайно цікавої.
      Вітаємо і тих, хто впевнено крокує із року в рік по країні знань, дарує батькам та вчителям радість та гордість за успішне навчання.
     Висловлюємо свою подяку всім педагогам району та міста. В цей день осінні квіти та шкільний дзвоник також на Вашу честь!
    Ще раз із глибокою щирістю поздоровляємо усіх школярів та їх наставників зі святом, бажаємо здоров`я, щастя, успіхів в нелегкій, але корисній та цікавій справі – навчанні. Скільки б років не минуло, де б ви не опинилися, завжди пам`ятайте свої шкільні роки – найсвітліші миті дитинства..


З повагою,
Голова райдержадміністрації       Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

     30 серпня 2012 року  традиційну педагогічну конференцію відвідав депутат обласної ради Добкін Дмитро Маркович, який урочисто вручив ключі від двох шкільних автобусів та нагородив 6 кращих, за підсумками проведення огляду-конкурсу готовності шкіл до нового навчального року, педагогічних колективів. Це: Червонознаменівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (ІІІ місце), Правдинський НВК (ІІ місце), Михайлівський НВК (І місце), Біляївський НВК (дошкільний підрозділ, ІІІ місце), Грушинський ДНЗ (ІІ місце), Михайлівський НВК (дошкільний підрозділ, І місце).
     Цього дня, також за участю Добкіна Дмитро Марковича, були вручені сертифікати на землю.

 
PDF Друк e-mail

 

Шановні віряни!


Вітаємо Вас з великим православним святом Успінням Присвятої Богородиці, в народі відомої як Перша Причиста.

Бажаємо добра, спокою та віри!


З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації   Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайщини!


     Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з загальнодержавними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
     24 серпня – особлива дата для українського народу. Вона вінчає одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.
      21 рік потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам'ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних способів в подоланні загальних проблем.
     В цей святковий день хочеться побажати щастя і добробуту кожній родині, нехай Ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров'я та злагоди!


З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації   Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
«ПочатокПопередня9919929939949959969979989991000НаступнаКінець»

Сторінка 992 з 1005
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті