Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Безоплатна правова допомога громадянам


   На виконання соціальних ініціатив Президента України з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, в тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, на виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу», розпорядженням голови райдержадміністрації № 338 від 16 вересня 2011 року на юридичний відділ апарату райдержадміністрації було покладено функції з надання Первомайською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до її компетенції.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Героїко-патріотичне виховання молодого покоління є одним з головних завдань для України


   Про це сьогодні в ефірі програми «Харків. online» на ХОД ТРК заявив голова Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни Петро Конюшенко. За його словами, питанню патріотичного виховання в країні приділяється дуже велика увага. В Указі Президента України зазначено, що при проведенні всіх заходів, пов'язаних з Великою Перемогою, необхідно максимально залучати молодь та школярів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Представники влади мають застосовувати всі можливості для вирішення негараздів людей


   Як зазначив у новинах «Сьогодення» на Харківському обласному телебаченні заступник голови облдержадміністрації Ігор Шурма, проект «Діалог з країною», в якому брав участь Президент України Віктор Янукович, а також проведення особистих прийомів громадян є надзвичайно важливими.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вирішення питань громадян контролюється керівництвом району


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо вирішення питань громадян, які звернулись до районної влади, заступником голови Первомайської райдержадміністрації Іриною Бомко 08.08.2013 року було проведено тематичну нараду на яку звернулись громадяни з питань, щодо встановлення лічильника на воду та оплати за газопостачання.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Виконання завдань

і соціальних ініціатив Президента України в
галузі освіти, медицини і в соціально-економічному розвитку

громади Михайлівської сільської ради у 2012-2013р.р.


   В рамках виконання Програми «Україна для людей» Президента України Віктора Януковича, в частині розвитку будівельної галузі і соціальних ініціатив, Михайлівською сільською радою проведено капітальний ремонт амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, замінені всі вікна на склопакети, встановлені теплі вхідні двері, будівля утеплена і обшита зовні сайдінгом. Кошти на капітальний ремонт 43 тис.грн. були виділені з державного бюджету. Відвідувачі закладу задоволені новими умовами, дбайливим ставленням медичного персоналу. Завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України діє Програма з забезпечення ліками хворих на гіпертонію.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Більшість звернень, які надійшли в рамках проекту «Діалог з країною», стосувалися питань соціального захисту та комунального господарства

   Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова. Вона зазначила, що у рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» за участю Президента України Віктора Януковича обласною державною адміністрацію розглянуто 288 звернень. За словами начальнику відділу роботи із зверненнями громадян апарату ХОДА, найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту та комунального господарства.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Міні-проекти. Крок за кроком


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку інфраструктури в населених пунктах країни в Первомайському районі продовжується робота з реалізації переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» міні-проектів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня961962963964965966967968969970НаступнаКінець»

Сторінка 966 з 1023
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті