Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Охорона праці. Важливість питання

   20 листопада у відділенні Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відбулася семінар-нарада зі спеціалістами з охорони праці сільськогосподарських підприємств Первомайського району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!

   23 листопада Україна віддає шану пам’яті жертв найбільшої трагедії нашого народу – Голодомору 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів людей.
   На своєму історичному шляху український народ зазнавав багато трагічних випробувань. Однак те, що випало на його долю у той мирний час, затьмарило своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Чітко спланований і реалізований голодомор та масові політичні репресії поставили під сумнів саме існування української нації. Голодомор став національною катастрофою, тим кривавим мечем, який не пощадив ні старих, ні малих. Люди вмирали цілими селами. З покон віку родюча, хлібна земля зненацька стала спустошеною та обезлюденою.
   Сьогодні пам’ять про мільйони загиблих співвітчизників стукає в наші серця. І ми зобов’язані зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь. Згадаймо у наших молитвах всіх тих, хто страждав і прийняв безвинно смерть від Голодомору. Хай ця пам’ять згуртує нас, живих, додасть сили та волі, мудрості й наснаги для зміцнення власної держави та недопущення таких трагічних катастроф.

Голова райдержадміністрації                               В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

Майже 1,5 тис. дітей Харківщини навчається у центрі дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя»


   Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Харківського центру дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Вікторія Луніна. За її словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» цього року у «Будинку учителя» збільшилась кількість вихованців, в тому числі кількість учнів із сільських районів області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області завдання щодо збереження мережі позашкільних навчальних закладів виконано на 100%


   Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками візиту до Красноградського району повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Він сказав, що на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в Харківській області повністю укомплектована мережа позашкільних установ.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ


   Сьогодні на Харківщині повністю сформована мережа позашкільних установ. До її структури входить 105 закладів, повністю укомплектованих педагогічними кадрами. Про це сказав у програмі «Від влади до громади» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Поступовий процес професіоналізації українського війська

   З перших днів існування незалежної української держави ведеться кропітка і невпинна діяльність, спрямована на перехід військової служби за контрактом, тобто поступовий процес професіоналізації Українського війська. Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України в добровільному порядку можуть проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Підбиття підсумків

   На передодні святкування Дня працівників сільського господарства 15 листопада 2013 року в Первомайському районі було проведено спільне засідання колегії райдержадміністрації та адміністративно – господарського активу району, на якій були підведені підсумки роботи агропромислового комплексу в 2013 році.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня961962963964965966967968969970НаступнаКінець»

Сторінка 965 з 1075
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті