Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"


   11 серпня Чугуївщина прийняла від Богодухівського та Печенізького районів Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України". Урочистості з нагоди сімдесятиріччя визволення району від фашистських загарбників почалися пам'ятним молебнем та покладанням квітів до братської могили. У заході взяли участь керівництво районів, представники ветеранських організацій, школярі м.Чугуєва

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Навчальні заклади району готові до
початку нового 2013-2014 навчального року

   Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схвалена Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013, визначає стратегічні напрямки  розвитку національної системи освіти та звертає увагу на ряд серйозних проблем, які стримують розвиток, не дають можливості забезпечити нову якість освіти.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дороги скатертиною


   Виконуючи завдання поставлені Президентом України, Програму реконструкції та ремонту вулиць та доріг комунальної власності населених пунктів Первомайського району та особисте розпорядження голови райдержадміністрації Віктора Намчука виконком Картамиської ради також включився в цю роботу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Координаційна рада Департаменту охорони здоров’я


   14 серпня 2013 року в Первомайській центральній районній лікарні відбулось виїзне засідання Координаційної ради Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В Обласному госпіталі для інвалідів війни створені сучасні умови для повноцінного обстеження та лікування пацієнтів


   Як повідомив на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, починаючи з 2010 року в Харківській області згідно з завданнями Президента України реалізуються заходи щодо створення умов для проходження обстеження та лікування на базі Обласного госпіталю для інвалідів війни.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В області виконуються завдання Президента України


   В ході прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма розповів про реалізацію завдань Президента України щодо шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні це питання знаходиться на персональному контролі голови Харківської ОДА Михайла Добкіна. Відповідно до цього в області розроблено цілий ряд заходів щодо реалізації завдань Президента України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині ветеранам війни профінансовано пільги

на суму 223,8 млн. грн.


   Сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма зазначив, що у регіоні продовжується робота, спрямована на виконання завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу. Ігор Шурма зазначив, що відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ветерани війни користуються пільгами - перш за все, це пільги з оплати житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу (інваліди війни - 100% пільга, тобто в межах норм споживання, передбачених чинним законодавством, вони звільняються від оплати за житлово-комунальні послуги повністю; учасники бойових дій - 75% пільга, учасники війни та члени сімей загиблих - 50%.)

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня961962963964965966967968969970НаступнаКінець»

Сторінка 964 з 1023
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті