Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Правда про Комправду


   Напевно, кожен житель Первомайщини неодноразово бував на своєрідній водній перлині Первомайського району - Берецькому водосховищі, розташованому на території відразу чотирьох сільських рад: Закутнівської, Суданської, Правдинської та Михайлівської. Ось вже не одне десятиріччя користується незмінною популярністю водосховище серед рибалок та любителів просто відпочити на природі.
   Однак, як буває в нашій країні, такий цікавий, «ласий» шматочок природи не може не стати об'єктом незаконних посягань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Світло на вулицях – в усі села!


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо соціального-економічного розвитку села та розбудови інфраструктури села Закутнівською сільською радою проводиться активна робота.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Соціальний супровід ветеранів Первомайщини


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Первомайської райдержадміністрації здійснюється постійний соціальний супровід учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, які мешкають на території району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

В Харківській області третій рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету для зубопротезування ветеранів війни


   Заступник голови ХОДА Ігор Шурма у ході прес-туру до Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни зазначив, що на виконання завдань і доручень Президента України в області налагоджена система надання послуг зубопротезування ветеранам, інвалідам та учасникам війни.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У 2014 році Обласний госпіталь для інвалідів війни стане найкращим медичним закладом області


   Як повідомив сьогодні в ході прес-туру заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, з 2010 року в покращення матеріально технічної бази Обласного госпіталю для інвалідів війни вкладено близько 14 млн.грн. з обласного та державного бюджетів, з яких на ремонті роботи використано близько 10 млн.грн., на придбання обладнання - 4 млн.грн.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Нова пошта

   Продовжується реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича згідно програми «Україна для людей» для населення сільських рад району. Не стоїть осторонь і Єфремівська сільська рада.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

САНАТОРНО – КУРОРТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ
ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ


   В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, одним з пріоритетних напрямків соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни є забезпечення безоплатним санаторно-курортним лікуванням, адже здоров`я є найголовнішим скарбом у житті людини.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня961962963964965966967968969970НаступнаКінець»

Сторінка 963 з 1021
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті