Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На обліку у територіальних центрах Харківської області перебуває близько 72 тис. осіб


   В ефірі програми Харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту соціального захисту населення ХОГА Олена Захуцька зазначила, що на Харківщині виконуються завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Послугу соціального таксі впроваджено у чотирьох районах Харківської області


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. За її словами, в цьому році за ініціативи обласної державної адміністрації та за сприянням обласного відділення фонду інвалідів України відкрито послугу соціального таксі в Ізюмському, Валківському, Чугуївському та Красноградському районах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У 2013 році на фінансову підтримку 15 ветеранських громадських організацій Харківщини передбачено 460 тис. грн.


   Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька. Вона підкреслила, що на виконання завдань та доручень Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, Департамент проводить роботу, спрямовану на взаємодію з громадськими ветеранськими організаціями у частині соціального захисту. Робота включає у себе проведення спільних круглих столів, семінарів, консультацій, на яких обговорюються найбільш соціально значущі проблеми.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Чугуївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"


   11 серпня Чугуївщина прийняла від Богодухівського та Печенізького районів Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України". Урочистості з нагоди сімдесятиріччя визволення району від фашистських загарбників почалися пам'ятним молебнем та покладанням квітів до братської могили. У заході взяли участь керівництво районів, представники ветеранських організацій, школярі м.Чугуєва

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Навчальні заклади району готові до
початку нового 2013-2014 навчального року

   Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схвалена Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013, визначає стратегічні напрямки  розвитку національної системи освіти та звертає увагу на ряд серйозних проблем, які стримують розвиток, не дають можливості забезпечити нову якість освіти.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дороги скатертиною


   Виконуючи завдання поставлені Президентом України, Програму реконструкції та ремонту вулиць та доріг комунальної власності населених пунктів Первомайського району та особисте розпорядження голови райдержадміністрації Віктора Намчука виконком Картамиської ради також включився в цю роботу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Координаційна рада Департаменту охорони здоров’я


   14 серпня 2013 року в Первомайській центральній районній лікарні відбулось виїзне засідання Координаційної ради Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня961962963964965966967968969970НаступнаКінець»

Сторінка 961 з 1021
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті