Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

В I півріччі 2013 року обсяг реалізованої підприємствами Харківської області продукції збільшився на 5%


   Обсяг реалізованої продукції в I півріччі 2013 року в цілому по підприємствах збільшився більш ніж на 5% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. У середньому це більше ніж 11 тис. грн. на одного харків'янина. Про це повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков. За цим показником Харківська область посідає стійке восьме місце в Україні після Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Луганської, Київської областей та м. Києва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ІТРЗ буде переданий у відання Харківської облдержадміністрації


   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Підсумки діяльності промислових підприємств Харківської області за I півріччя 2013 року» повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. За його словами, для кращого виконання в регіоні доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики виникла потреба в більш ефективному управлінні ІТРЗ. Для цього його потрібно було передати в управління ХОДА.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Допомогти усім

  На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, та з метою створення сприятливих умов для соціальної інтеграції осіб з особливими потребами, покращання їх соціального забезпечення, в Первомайському районі ведеться робота щодо забезпечення окремих категорій населення засобами технічної реабілітації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ветеринарно-санітарні правила. Ні кроку назад


   На виконання постанови Кабінету Міністрів України №246 від 02.03.2011 року, завдань та доручень Президента України Віктора Януковича, в серпні місяці 2013 року Первомайською районною державною лікарнею ветеринарної медицини постійно проводились виїзди в сс. Ржавчик, Картамиш, Олексіївка, Миронівка, В.Орілька, Михайлівка, Дмитрівка, Жовтневе по ідентифікації і реєстрації молодняку ВРХ. Всього було проідентифіковано 50 голів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ЗНОВУ ДО ШКОЛИ


   Промайнуло літо, спекотна пора. Розпочався перший місяць осені. Вересень, перший місяць між літом та зимою, зі своїми барвами, осінніми квітами та плодами. Але основною ознакою вересня є свято науки - День знань, 1 вересня. З метою реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року Біляївський НВК почав навчальний рік великою сім`єю, з новими надіями і почуттями. Адже до школи прийшли учні Закутнівської ЗОШ разом зі своїми вчителями. І це не просто переселення - це і нові учні в кожному класі, нові вчителі, нові класні кімнати.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні компанії


   Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Форум відбувається на Харківщині на виконання доручення Президента України щодо забезпечення реалізації інвестиційно-інноваційної політики.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Делегації з 13 країн світу візьмуть участь у V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!»


   Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Євген Шаповал.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня951952953954955956957958959960НаступнаКінець»

Сторінка 960 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті