Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У Харківській області збережено мережу профтехнічних навчальних закладів


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. Він зазначив, що мережа профтехнічних навчальних закладів сьогодні включає 53 профтехучилища. З них 19 училищ працюють у сфері промисловості, 14 - в аграрному секторі, 3 - у сфері транспорту, 14 - будівництва, 1 – торгівлі та громадського харчування та 2 – у сфері послуг.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

За останні 5 років на «Турбоатомі» збільшилася кількість молодих фахівців


   Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков, на Харківщині ведеться активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України з надання молодим фахівцям першого робочого місця. Одним з успішних прикладів проведення такої роботи є ВАТ «Турбоатом».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Студенти, що проходять практику в дитячих таборах, забезпечуються першим офіційним робочим місцем


   25 червня в рамках робочої поїздки до Зміївського району голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав дитячий оздоровчий заклад «Біле озеро» Зміївської районної ради Харківської області.


   Голова ОДА оглянув територію установи, спальні корпуси, літній кінотеатр, а також Михайло Добкін відвідав волейбольні та баскетбольні майданчики. Вихованцям табору губернатор подарував футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі, а також інвентар для гри в бадмінтон і настільний теніс.
   Як зазначив Михайло Добкін, сьогодні в таборі «Біле озеро» можна переконатися в реалізації однієї з соціальних ініціатив Президента України, яка вже існує у формі Закону про перше робоче місце. Тут отримали першу офіційну роботу з оформленням трудових книжок дві дівчини.
   За словами студентки Красноградського педагогічного коледжу Анни Миргород, яка проходить педагогічну практику в таборі, це її перша робота, і вона стане надійним підґрунтям в майбутній кар’єрі. «Я вже обрала цей шлях і не збираюся з нього звертати. Це те, чого я хотіла, про що мріяла. Я почала свій досвід з дитячого табору. Я думала, що мені буде важко, але виявилося зовсім інакше. Я дуже люблю дітей, і діти теж мені раді», - зазначила Анна Миргород.
   Довідка. Дитяча оздоровча установа «Біле озеро» Зміївського районної ради Харківської області розташована на території заповідних Гомільшанських соснових лісів поблизу Коробових хуторів та історичного пам'ятного місця - Козачою горою. Територія установи, яка нараховує 3 га, озеленена ялинами, соснами, березами та чагарниками. На відстані 330 м від корпусів розташовано водоймище Біле озеро з обладнаним пляжем і піщаним дном. Установа має 4 однотипні спальні корпуси, літній кінотеатр. Корпуси мають великі криті веранди з тенісними столами. Облаштована кімната відпочинку з телевізором. Функціонують медпункт з ізолятором, душові кімнати і кімната гігієни для дівчаток з гарячою водою. Вода подається зі свердловини, придатна для пиття і господарських потреб. На території обладнані баскетбольний та волейбольний майданчики, футбольне поле, майданчик зі спортивними спорудами.

 
PDF Друк e-mail

Для забезпечення робочими місцями людей передпенсійного віку та молодих спеціалістів створена гнучка і прозора система надання пільг роботодавцю


   З 1 січня 2013 року ухвалено закон, направлений на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Він покликаний стимулювати прийняття на роботу керівниками підприємств усіх форм власності найбільш незахищених категорій: молодих фахівців, людей передпенсійного віку та членів сімей, де у кількох дітей є лише один з батьків – тепер ця пільга стосується не тільки одиноких матерів, але і батьків, які самостійно виховують дітей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Практично третина співробітників «Турбоатома» – молоді фахівці


   Як повідомив 25 червня в ході прес-туру для представників ЗМІ на ВАТ «Турбоатом» на тему: «Наставництво як форма забезпечення першим робочим місцем» генеральний директор підприємства Віктор Суботін, ще 5-6 років тому середній вік працівника «Турбоатома» становив 50-60 років. Станом на сьогодні середній вік знижено до 43,5 років. Цього вдалося досягти, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На «Турбоатомі» діє система наступності кадрів


   Про це 25 червня в ході прес-туру представників ЗМІ у ВАТ «Турбоатом» на тему: «Наставництво як форма забезпечення першим робочим місцем» повідомив генеральний директор підприємства Віктор Суботін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оздоровча кампанія в Харківській області триває в нормальному режимі


   Про це в ефірі програми Харківського обласного телебачення в програмі «Час влади» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Він нагадав, що питання літнього дитячого оздоровлення є одним з етапів реалізації соціальних ініціатив Президента України. На Харківщині з 36 дитячих оздоровчих таборів на Харківщині сьогодні працюють 34. Два розпочнуть роботу в середині липня, це пов'язано з етапами підготовки тренувань в одному таборі і передачею другого на баланс районної ради, з метою збільшення фінансування. Євген Савін сказав, що в даний час йде оформлення документів, вже виділені додаткові гроші на педагогічний колектив та харчування.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня871872873874875876877878879880НаступнаКінець»

Сторінка 875 з 905
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті