Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Ухвалення декларації про державний суверенітет України – історична подія, яка стала точкою відліку для становлення сучасної української державності


   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Зокрема, він зауважив, що значення ухвалення 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України важко переоцінити.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail


Поздоровлення з довголіттям


   На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення технології соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації здійснюється постійний соціальний супровід мешканців району, де особлива увага приділяється ветеранам-довгожителям.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації


   16 липня 2013 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Первомайської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Намчук.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайщина звітує про виконання місцевого бюджету за 1 півріччя 2013р.

   На виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича в Первомайському районі приділяється значна увага виконанню місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Залучення ВНЗ дозволить вийти на новий рівень співпраці з міжнародними організаціями та донорами


   Сьогодні відбулася церемонія підписання Договору про співробітництво між Харківською облдержадміністрацією, обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Зміни в системі управління через реформу органів місцевого самоврядування - це побажання людей, бо стара система неефективна. Михайло Добкін


   Про це сьогодні під час брифінгу за підсумками підписання Договору про співробітництво між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна, Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області заявив голова ХОДА Михайло Добкін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ухвалення декларації про державний суверенітет України було продиктоване волею народу


   «Ухвалення декларації про державний суверенітет України депутатами Верховної Ради УРСР у 1990 році було продиктовано, в першу чергу, волею народу. Цей акт увібрав в себе найголовніше - визначення всіх атрибутів держави. Не було міжнародного визнання, і за цим був ще один акт у 1991 році, ухвалений на основі результатів проведеного в країні референдуму. З того часу ми відзначаємо Незалежність нашої країни і будуємо її протягом останніх 22-х років такою, якою хочемо бачити. Це складно, але найголовніше, що країна, незважаючи на всі проблеми, динамічно розвивається. Упевнений, що потенціал людей, географічне положення, сьогоднішня державна політика обов'язково дадуть можливість реалізувати стратегічну ідею і побудувати країну, якою ми будемо завжди пишатися», - зазначив сьогодні в ході брифінгу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

 
«ПочатокПопередня861862863864865866867868869870НаступнаКінець»

Сторінка 865 з 905
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті