Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Довіра до влади в районі зростає


   На виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича згідно програми «Україна для людей» Первомайською райдержадміністрацією особлива увага приділяється розгляду звернень громадян. З метою безумовного виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» Указу Президента України № 109/2008 проводяться особисті та виїзні прийоми громадян району керівництвом райдержадміністрації. Особлива увага приділяється зверненням громадян найменш соціально захищених категорій, людям похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям, які розглядаються особисто головою райдержадміністрації першочергово.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Комендантська година на Первомайщині

   Первомайський РВ ГУМВС України в Харківській області повідомляє, що вступив в силу Закон України від 16 травня 2013 року № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сферах розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», який обмежує перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків чи законних представників у зазначених закладах у нічний час. Згідно даного закону було внесено доповнення до статті 180-1 КУпАП таким змістом:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дмитрівський фельдшерсько-акушерський пункт змінив обличчя


   В кінці минулого року в с.Дмитрівка було розпочато ремонтні роботи фельдшерсько-акушерського пункту, які було закінчено в повному обсязі в 2013 році.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Сьогодні на одній території мають можливість мирно і комфортно проживати люди різної національності та віросповідання. Михайло Добкін


   Сьогодні відбулася зустріч голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна з керівниками релігійних організацій Харківської області. За одним столом напередодні святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі, організованого за дорученням Президента України Віктора Януковича, обговорити важливі релігійні питання зібралися керуючий Харківською єпархією УПЦ Архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій, керуючий Ізюмською єпархією УПЦ Архієпископ Ізюмський і Куп'янський Єлисей, голова релігійної громади мусульман сунітського толку Харківської області Рашид Брагін, пастор релігійної громади «Харківська християнська церква» Петро Коваленко, секретар єпископа Харківсько-Запорізької Дієцезії Римсько-католицької Церкви отець Мар'ян Сковира, головний рабин м. Харкова і Харківської області, голова Об'єднання хасидів ХаБаД Любавич іудейських релігійних громад та організацій Харківського регіону Мойше Москович, парох парафії св.Миколая Чудотворця Української Греко-католицької Церкви Микола Семенович, голова обласного об'єднання церков євангельських християн-баптистів Харківської області Геннадій Пилипенко, настоятель храму Сурб-Арутюн Вірменської Апостольської Церкви Тер-Мкртич, старший пресвітер об'єднання церков християн віри євангельської п'ятидесятників Харківської області Сергій Циганков.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Необхідно викорінити релігійну неграмотність. Михайло Добкін


   Сьогодні, напередодні святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі, голова Харківської ОДА Михайло Добкін зустрівся з керівниками релігійних організацій Харківщини. Під час зустрічі були обговорені такі питання, як значення цієї події для всієї країни і необхідність відзначення її річниці, яке організоване на виконання доручення Президента України Віктора Януковича. Також керівники релігійних організацій разом з головою ОДА обговорили завдання на майбутнє.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі – дуже важлива подія для всього християнського світу


   Таку думку сьогодні в ході зустрічі керівників релігійних організацій Харківської області з головою ОДА Михайлом Добкіним висловив старший пресвітер об'єднання церков християн віри євангельської п'ятидесятників Харківської області Сергій Циганков. За його словами, святкування річниці такої визначної події, яке організоване на виконання доручення Президента України Віктора Януковича, дуже необхідне.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Парафіяни Вірменської Апостольської Церкви з радістю візьмуть участь у заходах, присвячених 1025-річчю Хрещення Київської Русі


   Про це сьогодні в ході зустрічі керівників релігійних організацій Харківської області з головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Добкіним заявив настоятель храму Сурб-Арутюн Вірменської Апостольської Церкви Тер-Мкртич.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня861862863864865866867868869870НаступнаКінець»

Сторінка 861 з 905
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті