Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Залучення допомоги від міжнародних організацій

   З метою реалізації в регіоні завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з метою підвищення рівня життя на селі та для вирішення проблемних питань в Первомайській райдержадміністрації відбулось засідання круглого столу з головами сільських рад, представниками відділів райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко. Тема засідання: «Участь у міжнародному ярмарку проектів, що претендують на технічну допомогу та гранти міжнародних організацій». Відбудеться ярмарок 12 грудня в м. Харків.  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Бюджет 2014 року буде бюджетом розвитку регіонів. Президент України


   Державний бюджет 2014 року буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оцінку подіям останніх днів має дати суд. Віктор Янукович


   Оцінку подіям останніх днів у зв’язку з проведенням масових акцій має дати суд після завершення розслідування. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори щодо умов підписання Угоди з ЄС


   Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Дуже важливо, щоб масові акції були мирними. Віктор Янукович


   Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності дотримання усіма сторонами законів під час проведення масових акцій. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!

   Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.
   В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.
   Бажаємо  міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя Вам та Вашим родинам. Віри та надії на краще майбутнє.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

На приведення українських стандартів до європейських необхідно мінімум 5 років і кілька десятків мільярдів євро


   Про це сьогодні в ході позачергового засідання сесії Харківської обласної ради заявив народний депутат України Дмитро Святаш.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня841842843844845846847848849850НаступнаКінець»

Сторінка 847 з 965
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті