Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

 Шановні працівники прокуратури!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури!

   Щиро дякуємо Вам за Вашу нелегку працю. Ви підтримуєте Закон і правопорядок у державі в цей нелегкий для всіх час, захищаєте права громадян, стоїте на захисті Конституції та Законів України, які захищають інтереси нашого народу.

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного добробуту, терпіння та людського розуміння у Вашій нелегкій справі – служіння народу України.


З повагою,

Голова райдержадміністрації        Голова районної ради

В.Намчук                                           А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Калейдоскоп професій

   22 листопада відбувся районний масовий профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій», для учнівської молоді, яка ще не визначилась щодо вибору майбутньої професії. Захід було організовано Первомайським міськрайонним центром зайнятості.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Районне свято з нагоди Дня працівника сільського господарства

   Цього року Первомайщині є чим пишатися – район одним з перших намолотив 100 тис. зерна та увійшов в 10 кращих за підсумками аграрного року на Харківщині. І все це завдяки самовідданій і наполегливій праці простих трудівників села. Саме цих людей та результати їх роботи вшановували 17 листопада 2011 року в Палаці культури «Хімік», де відбулося урочисте святкування з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Аграрії району підвели підсумки роботи у 2011 році

   4 листопада 2011 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з питань виконання завдання поточного року, а також окреслені плани на 2012 рік в агропромисловому комплексі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Божа благодать Первомайщині

    Обряд освячення храму за християнським каноном також носить назву оновлення храму - «бо через освячення храм із звичайної будівлі робиться святим, а тому зовсім іншим - новим».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Результати XІІI Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій


   У вересні 2011 року традиційно в Алушті відбувся третій - фінальний етап змагань XIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

   19 вересня спортивний захід урочисто відкрив Голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов разом з представниками центральних та місцевих органів влади.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

    Рішельєвські академічні читання

   У Одесі завершено роботу щорічних Рішельєвських академічних читань «Лідерство в державному управлінні». Захід провели Національне агентство України з питань державної служби спільно з Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою, Національним університетом «Одеська юридична академія» у співпраці з Національною академією наук України та Національною академією державного управління при Президентові України.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня821822823824825826НаступнаКінець»

Сторінка 824 з 826
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті