Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У трьох районах Харківщини планують відкрити перинатальні центри другого рівня


   Про це сьогодні розповів в ході Інтернет-конференції на тему «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання» заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Одним із шляхів вирішення питань забезпечення дітей дошкільною освітою у сільській місцевості є будівництво НВК. Михайло Добкін


   Виконуючи завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, керівництво Харківської області працює над створенням додаткових місць у дошкільних установах сільських районів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Михайло Добкін відкрив дошкільний підрозділ Сомівського НВК у Зачепилівському районі


   У рамках робочої поїздки голова ХОДА Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов та заступник голови ХОДА Євген Савін відвідали Сомівський навчально-виховний комплекс Зачепилівської районної ради та взяли участь у відкритті його дошкільного підрозділу. Губернатор оглянув приміщення дитячого садку, поспілкувався з вихованцями та вручив цінний подарунок – сертифікат на музичний центр.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оздоровлені літом – не хворіємо зимою


   З метою виконання соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» керівництвом Первомайського району прикладено багато зусиль щодо забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року. Було забезпечено першочергове направлення на оздоровлення дітей-інвалідів, дітей із хронічними захворюваннями, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, постраждалих від наслідків ЧАЕС, дітей з багатодітних сімей, талановитих та обдарованих дітей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Звичайний робочий день


   18.09.2013 року в Роздольській сільській раді проведено засідання 30 сесії сільської ради 6 скликання. З метою виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича були розглянуті питання стосовно виділення коштів, і винесені наступні рішення:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Проведено чергове засідання Районної спостережної комісії


    19 вересня 2013 року в Первомайській районній державній адміністрації відбулося засідання районної спостережної комісії, за участю сільських голів району та представників Первомайського РВ ГУМВС України в Харківській області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області щорічно отримують соціальну допомогу 235 тисяч сімей


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Тетяна Бабенко. За її словами, в Харківській області загалом державні соціальні допомоги всіх видів отримають 235 тисяч сімей щорічно. Терміни призначення державних соціальних допомог різні, але в основному вони призначаються на 6 місяців. Майже всі вони обраховуються від доходу. Соціальна допомога сім’ям надається відповідно до завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня811812813814815816817818819820НаступнаКінець»

Сторінка 817 з 904
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті