Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

  

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні земляки!


Від щирого серця вітаємо Вас із 67-річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.
Подумки повертаючись до тих вогняних років, коли наш народ зламав хребет фашизму, в цей священний для нас день ми звертаємося зі словами глибокої вдячності до всіх, хто на передовій і в тилу здобував Велику Перемогу, приніс мир у власний дім та всьому світу, поминаємо тих, чиї життя забрала страшна війна. Вже 67 років відділяють нас від тих полум"яних подій, але рани війни ніколи не загоюються в народній душі. Ми завжди пам"ятаємо, яку ціну було сплачено за кожний метр нашої землі, робитимемо все, аби наступні покоління були гідними подвигу своїх дідів і ніколи не допустили повторення жахливих уроків історії.
Доземно вклоняємося захисникам Вітчизни – її живим і полеглим оборонцям і визволителям. Бажаємо всім ветеранам здоров"я, благополуччя, довголіття, бадьорості духу і непохитної віри в щасливе майбутнє свого народу, якому присвятили своє життя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда
 

 
PDF Друк e-mail

  

 Шановні учасники аварії на Чорнобильській АЕС,
мешканці району та міста!


 Чорнобильська катастрофа увійшла в історію України як жахлива трагедія всього народу. Вона торкнулася кожного, спричинивши на довгі роки невиправні та важкі техногенні наслідки для всього живого. Наслідки були б ще страшнішими, якщо тоді, багато років тому, люди не вступили б у боротьбу з цією бідою. Той реактор став жертовником для багатьох героїв, які ціною власного життя, намагалися врятувати подальше існування нашого народу як повноцінної, здорової нації. Низький уклін та велика вдячність всім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

 З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради
В.Намчук                                                                А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 Зустріч керівництва області, району та міста з районними ветеранськими організаціями.


24 квітня 2012 року в залі засідання райдержадміністрації відбулась зустріч начальника управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації Зінченка В.А., голови обласної організації ветеранів Хіневича А.П., голови обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Вінника А.І., голови Первомайської районної державної адміністрації Намчука В.А., голови Первомайської районної ради Біди А.М. та голови м.Первомайський Теплицького С.Л. з громадськими ветеранськими організаціями району та міста.
Для спільного діалогу влади і громади були запрошені міськрайонні ветеранські громадські організації - Первомайська районна громадська організація «Союз.Чорнобиль.Україна.», Первомайська громадська організація воїнів Афганістану, районна та міська організація «Ветеранів війни України».
Розпочинаючи зустріч, голова райдержадміністрації Віктор Антонович Намчук зазначив, що подібні наради з громадськими організаціями району є традиційними та проходять щоквартально. Це допомагає владі «тримати руку на пульсі» і виявляти гострі питання, які турбують громадськість, відразу не загострюючи ситуацію та розв’язуючи питання на місці. Завдяки цьому в районі існує порозуміння органів влади з громадськістю.
Питання взаємодії органів державної виконавчої влади з громадськими організаціями, також, підняв Володимир Анатолійович Зінченко, який наголосив, що це і є основна мета заходу. Початок цієї роботи покладений після підписання головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Марковичем Добкіним Меморандуму про взаємодію і співробітництво між обласною державною адміністрацією та Харківською обласною спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та Харківською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», що сприяло необхідності об'єднання спільних зусиль членів районних громадських організацій, районної державної адміністрації та обласної державної адміністрації.
Діалог обласних ветеранських організацій з громадськістю розпочався надзвичайно приємно – від імені голови облдержадміністрації, голів: обласної організації ветеранів України та «Союз Чорнобиль України», разом з головою райдержадміністрації і районної ради урочисто вручили почесні нагороди 6 ветеранам війни - учасникам бойових дій та 8 ліквідаторам чорнобильської трагедії.
Далі, голова Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Вінник Анатолій Іванович повідомив про основні проблеми чорнобильців та пообіцяв завжди допомагати в їх вирішенні. 
Голова обласної організації ветеранів України Хіневич Анатолій Петрович наголосив на важливості не тільки моральної, а і матеріальної підтримки первинних організацій району та міста. Також, він порушив загальні «наболілі» питання підтримки ветеранів війни, праці та дітей війни.
Про підсумки діяльності та завдання на майбутнє говорив голова обласної спілки ветеранів Афганістану Рижков Володимир Миколайович. Було наголошено на тому, що вперше у 2012 році планується надати безкоштовне житло воїнам – інтернаціоналістам, які стоять на черзі. Також піднімались питання лікування та санаторно-курортного забезпечення ветеранів Афгану та інших локальних війн.
Після цього, розпочалась зустріч в форматі «круглого столу» за принципом питання-відповідь. Найбільш активними були представники районної та міської організації «Ветеранів війни України». Серед питань, що піднімалися були: транспортне перевезення пільгового контингенту, нарахування комунальних послуг та забезпечення засобами реабілітації. Влада району та міста відреагувала відразу ж намітивши на місці шляхи вирішення проблем. Організатори заходу закликали представників громадськості більш оперативніше інформувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування про виникнення проблем.
За підсумками зустрічі було, насамперед, досягнуто консолідацію зусиль з приводу підтримання в районі політичної і соціальної стабільності, налагодження конструктивної взаємодії між органами влади і громадськістю, інтереси якої і представляють об'єднання громадян області, району та міста.

 
PDF Друк e-mail

Засідання Комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації


10 квітня з метою захисту законних прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей, їх житлових та майнових прав відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Первомайської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Кирко Л.Г.

Так, з метою захисту майнових прав дитини було розглянуто питання про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі – продажу будинку від імені малолітньої дитини.

Також, було вирішено питання про позбавлення батьківських прав батьків двох родин району(с. Грушино, с. Нова Семенівка). З'ясовано, що вони не створили належні умови для утримання, виховання та навчання своїх дітей.

Одноголосно прийняте рішення про влаштування малолітньої дитини, яка після смерті матері залишилась без батьківського піклування, під опіку рідним (с.Берека) та затверджений індивідуальний план соціального захисту прав дитини з урахуванням його індивідуальних потреб.

Загалом у Первомайському районі проживає 2688 дітей віком до 18 років, з яких 46 належать до пільгових категорій – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Захист їхніх прав та законних інтересів є пріоритетним напрямком роботи виконавчої влади нашого району.

 
PDF Друк e-mail

 Шановні жителі району та міста !


 Від імені Первомайської райдержадміністрації та районної ради щиро та сердечно вітаємо всіх християн з великим, світлим та радісним святом – днем Христового Воскресіння. В цей день по новому осмислюємо ми земне буття, зіставляємо свої думки та вчинки з вічними християнськими цінностями. Нехай допомагає нам Бог в усіх наших справах. Нехай для кожного з нас неодмінними будуть любов до ближнього, добро та милосердя, а в душах панують мир і гармонія.
 Христос Воскрес!
 
З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 Шановні природоохоронці!


Щиро вітаємо Вас з Днем довкілля. Завдяки вашій цілеспрямованій роботі збільшується коло людей, які визнають особисту відповідальність за стан довкілля і бажають змінити його на краще. Екологічні цінності стають визначальними при оцінці роботи господарського комплексу. Це дає змогу розпочати процес поступової реабілітації екологічної системи району. 
Щиро дякуємо Вам за наполегливу, самовіддану працю. Бажаємо міцного здоров"я, щастя, благополуччя, нових вагомих успіхів у роботі, від результатів якої залежить майбутнє нашого району.

Голова райдержадміністрації                             Голова районної ради
В.Намчук                                                              А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 

 

 Відвідини Первомайщини!


З приходом кожного нового календарного року з’являються нові плани, надії, знайомства…
На початку 2012 року сесією Харківської Обласної Ради було проведено закріплення депутатів за районами області. Опікуватись проблемами Первомайського району було визначено депутата обласної ради Добкіна Дмитра Марковича
Початок квітня - черговий приїзд депутата обласної ради Добкіна Д.М. був присвячений детальному знайомству з районом, під час якого було відвідано Роздольську, Берецьку, Верхньоорільську та Суданську сільські ради. Під час відвідування населених пунктів, разом з головою районної державної адміністрації Намчуком В.А. та головою районної ради Бідою А.М. жителями сіл піднімалась значна кількість хвилюючих питань: робота сільгосппідприємств, зростання розміру плати за паї, стан соціальної сфери села, рівня середньої заробітної плати та багато інших питань, які хвилюють сьогодні практично кожного. Жителі району не байдужі до проблем, що стосуються ремонту доріг, проведення чи оновлення вуличного освітлення, газифікації окремих населених пунктів, цінової політики на здане молоко, забезпеченість водою гарантованої якості та багато інших проблемних питань. 
Спілкування були відвертими та дружніми, а до участі, в такому спілкуванні, були залучені не лише гості, а й начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та підприємств, працівники органів внутрішніх справ. Як підсумок кожної такої зустрічі-це окреслені конкретизовані завдання для неухильного виконання сільським головам та керівникам всіх служб. 
Кожні такі відвідини не обмежувались зустрічами з громадою села, й відвідування дитячих садків, шкіл, закладів культури та медицини. До цьогож депутат обласної ради Добкін Д.М., для кожного навчального закладу району привіз подарунок-набір художньої літератури.
Такі невимушені зустрічі жителів сіл з керівниками району Намчуком В.А., Бідою А.М. та депутатом Харківської обласної ради Добкіним Д.М. є надією щодо вирішення цілої низки проблемних питань.
Напередодні Світлого Свята Великодня Добкін Д.М. звернувся до голови райдержадміністрації та до голови районної ради з ініціативою щодо привітання кожної сім ї Первомайщини з великим Християнським святом - і так у кожному подвір’ї з явився невеличкий дарунок - святкові куличі. 
Намічені нові плани, нові зустрічі… Робота депутата Добкіна Д.М. на Первомайщині триває.

 
«ПочатокПопередня801802803804805806807808809810НаступнаКінець»

Сторінка 805 з 813
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті