Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Звернення Президента України з нагоди Дня хрещення Київської Русі


Дорогі співвітчизники!

   Сердечно вітаю вас із 1025-річчям хрещення Київської Русі.

   Україна, багата своєю історією та унікальними культурними надбаннями, є невід'ємною частиною християнської цивілізації, а наша столиця по праву вважається апостольським містом, яке зберегло основи загальноєвропейської культури, політики та вікопомну спадщину.

   Ми – спадкоємці Володимирового хрещення – усвідомлюємо силу віри у нелегкі часи випробувань, через які довелося пройти у боротьбі за свою державність і незалежність.

   Переконаний, що Український народ і надалі плекатиме глибокі християнські традиції та духовні засади Київської Русі задля розквіту рідної землі.

   Прошу для всіх Господнього благословення і Божої благодаті.


Віктор ЯНУКОВИЧ

 
PDF Друк e-mail

Організація навчання з метою зайнятості населення


   На виконання завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем, відповідно до плану заходів Харківської облдержадміністрації Первомайським міськрайонним центром зайнятості розроблено заходи, які включають в себе профорієнтаційні, профконсультаційні послуги, які надаються спеціалістами міськрайонного центру зайнятості з питань вибору професії, шляхів оволодіння нею, в тому числі за направленням центру зайнятості. Постійно проводиться аналіз і вивчається прогноз ситуації на ринку праці.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Віктор Янукович взяв участь у відкритті виставки «Велике і Величне» з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

   Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Всеукраїнської мистецької виставки «Велике і Величне», приуроченої до 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Первомайщині проблеми вирішуються негайно

   З минулого року в нашій державі розпочато реалізацію чергової соціальної ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо надання можливості хворим на гіпертонію придбати лікарські препарати зі знижкою. Проте, з цього питання у мешканців села виникли складнощі. Треба поїхати до райцентру, отримати рецепт, а потім, до аптеки і придбати ліки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Про результати дотримання фінансово-бюджетної дисципліни

в сільських радах

   Відповідно до завдань, поставлених Урядом і Президентом України, сектор інспектування в Первомайському районі Лозівської міжрайонної державної фінансової інспекції здійснює державний контроль за використанням бюджетних коштів, збереженням державного і комунального майна.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Можливість жити повноцінним життям

   25 липня власниками новеньких слухових апаратів стали шість учасників Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ ТА ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ – ОСНОВНІ ПИТАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ  РАДИ  У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

   25 липня 2013 року відбулося засідання координаційної ради у справах дітей райдержадміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня801802803804805806807808809810НаступнаКінець»

Сторінка 803 з 850
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті