Home
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!

Первомайська райдержадміністрація щиро вітає всіх державних службовців та ветеранів державної служби з професійним святом!
Головною метою вашої праці є служіння державі, інтересам народу. Саме від вашого професіоналізму, авторитету залежить майбутнє становлення та розквіт нашої країни в соціальній, економічній сфері, на всесвітній політичній арені. Ви маєте бути гідними представниками державної влади, бути корисними для інтересів суспільства в цілому та для кожної людини окремо.
Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту, взаємоповаги, миру та злагоди, творчих успіхів у вашій важливій справі!
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації                В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

22.06.2017 1600Сумний День скорботи

   Сьогодні, 22 червня, в сумний День скорботи и вшанування пам’яті жертв війни в Україні, працівники райдержадміністрації і районної ради, зібравшись разом біля вічного вогню, вшанували пам'ять своїх земляків, які героїчно загинули за часів Другої світової війни, низько схиливши голови перед їх могилами.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!

Щороку 22 червня країна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з тієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені та зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти та онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді. Ми перемогли тоді, бо діло наше було праве. Ми обороняли рідну землю від агресора.
Шановні Первомайці, схилімо сьогодні голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та жахлива війна.

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації        В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.06.2017 1700Командно-штабні навчання пройшли на достатньо професійному рівні

   У середу, 21 червня, на території Первомайського району та міста Первомайський відбулися командно-штабні навчання органів управління Первомайської районної та міської ланок територіальної підсистеми ЄДСЦЗ. Відповідно до ввідної установки - виникла надзвичайна ситуація техногенного та природного характеру із практичним застосуванням сил та засобів районних та міських спеціалізованих служб цивільного захисту при ліквідації наслідків аварії на хлораторній насосній станції 2-го питного підйому Первомайського КВУ ВКГ.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19.06.2017 1702Особистий прийом громадян

   Особистий прийом громадян, одна із форм спілкування представників влади з населенням, проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативне вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.
   Так 19 червня 2017 року відповідно до графіка прийому громадян в Первомайській райдержадміністрації, особистий прийом провів голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До початку опалювального сезону буде газифіковано село Шульське Первомайського району
Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

   За даними Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА, газифікацію с. Шульського було розпочато в 2009 році. Для завершення цієї роботи необхідно побудувати 4,7 км газопроводів низького тиску.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19.06.2017 1700Відбулася колегія райдержадміністрації

   19 червня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася колегія райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, за участю: керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільських голів району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 482
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті