Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

 Дорогі друзі!

Наступає Новий рік за старим стилем. Хочеться від щирого серця побажати Вам натхнення у праці, наполегливості та творчості, взаємності в коханні, відвертості й надійності в дружбі. Нехай у Ваших оселях панують злагода і добробут! Нехай відродження і розквіт рідної Первомайщини стануть справою нашої честі й гордості, запорукою щасливого життя наших дітей, онуків, усіх тих, кого ми любимо, кому жити на нашій землі.

Зі Старим Новим роком, шановні Первомайці!

З повагою,

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради

В.Намчук                                        А.Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 31.12.2014 00011

Шановні жителі району та міста!


Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Розпочинається новий 2012 рік, новий день, новий виток у нашому житті. Всі ми віддаємо свої сподівання та віру на краще майбутнє. За плечима залишилися проблеми минулого, щасливі миті, турботи, радощі – все те, що оточує нас у повсякденному житті. Переступаючи поріг у Новий Рік, взявши з собою надбання минулого, твердо ставайте на шлях нових тудових звершень в ім’я розквіту нашого району, міста, країни. Візьміть з собою впевненість у завтрашньому дні, гарний настрій, лагідну посмішку, тепло сердець і долонь, силу і мужність, надію і кохання, вірність і дружбу.

А попереду яскраві зимові свята з мерехтливим сяйвом Новорічної ялинки, з подарунками і піснями, з веселими хороводами, з Різдвяними колядками і щедрівками. Нехай ці радісні свята нададуть всім нам енергії на цілий рік, наділять оптимізмом і впевненістю у своїх силах. Нехай цей Новий рік щедро обдарує всіх міцним здоров’ям, щастям та родинним затишком, принесе любов і злагоду, здійснення всіх мрій і задумів. А Різдвяні свята принесуть оновлене життя, земні радощі, любов і благополуччя. Хай достаток і злагода не обминає Ваші оселі, а любов рідних і близьких супроводжує все Ваше життя.

З Новим Роком Вас, дорогі друзі, з новим щастям!


З повагою,

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради

В.Намчук                                        А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії України. Збираючи документи й зберігаючи їх для прийдешніх поколінь, архівісти виконують важливу і відповідальну місію, бо без архівів, без історичної пам'яті немає історії народу, а отже немає й самого народу. Документальні свідчення, що дійшли до нас із минулого, допомагають відчути дихання далеких епох, зрозуміти логіку подій, що відбувалися, перейнятися думками і сподіваннями своїх попередників. Так само ми передаємо своїм нащадкам неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Щиро зичимо Вам успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці на благо нашої країни, міцного здоров'я, благополуччя та родинного щастя.

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                    Голова районної ради

В.Намчук                                                       А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

"Юна Принцеса"

   20 грудня в Біляївському НВК пройшов районний конкурс «Юна принцеса». В конкурсі взяли участь десять дівчат із семи загальноосвітніх шкіл району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні енергетики!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.
Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!

З повагою,
Голова райдержадміністрації             Голова районної ради
В.Намчук                                                А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники та ветерани правоохоронних органів!

Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем міліції!

На органи внутрішніх справ покладене відповідальне і благородне завдання – захист життя, честі і гідності людини, інтересів держави і суспільства від протиправних дій. Народ шанобливо ставиться до провоохоронців, які, не шкодуючи власних сил, стоять на захисті прав і свобод громадян району та міста, ризикують власним життям заради життя інших. Вам доводиться працювати в непростих умовах і тим приємніше визначати, що Ви залишаєтеся вірними своєму обов’язку, демонструєте високу професійну майстерність і мужність. Велика вдячність всім працівникам правоохоронних органів за самовіддіану працю і щирі побажання успіхів у Вашій нелегкій, але надзвичайно важливій справі.

Зичимо Вам і Вашим родинам щастя, здоров’я й благополуччя. Невичерпних Вам сил у розв’язанні завдань, які стоять перед міліцією України.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                Голова районної ради

В.Намчук                                                   А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби! Незаперечним є той факт, що Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті Первомайщини у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи наших громадян.

Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності – важливий важіль у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності у суспільстві.

Наснаги Вам, сумлінної праці заради процвітання нашої країни, міцного здоров’я, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

Голова райдержадміністрації          Голова районної ради

В.Намчук                                             А. Біда

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня791792793794795796797798799НаступнаКінець»

Сторінка 795 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті