Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

06.07.2015 1555Об’єднання територіальних громад. Дмитрівка. Обговорення триває

   Під час візитів до населених пунктів нашого району керівництвом райдержадміністрації приділяється увага щодо реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.07.2015 1658Особистий прийом

   Особистий прийом громадян, одна із форм спілкування представників влади з населенням,  проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.07.2015 1517Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   06 липня 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільських голів району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.07.2015 0911Ігор Райнін дуже ефективно працює в Харкові. Петро Порошенко

    Роботу голів обласних державних адміністрацій Президент України оцінив у інтерв’ю телеканалу «Україна». Голова держави запевнив, що має високий рівень довіри до голів ОДА та готовий підтриматі їхні ініціативи щодо поліпшення стану областей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

1018Шановні працівники кооперації!

  Первомайська районна державна адміністрація вітає Вас з Міжнародним днем кооперації!
  Прийміть теплі привітання та найкращі побажання з професійним святом.
  Ваша праця – одна з благородних та необхідних видів діяльності людини. В складних умовах будівництва нової економіки ви всіма силами намагаєтесь зберегти потенціал цієї справи.
  За терпіння, оптимізм виражаємо вам велику вдячність. Нехай ваша праця буде гідно оцінена споживачами. Міцного здоров'я вам, добра та успіхів, шановні кооператори!

Голова райдержадміністрації                В.Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

190 bШановні судові експерти!

    Первомайська райдержадміністрація вітає судових експертів з професійним святом.
  Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.
    Вітаючи Вас зі святом, бажаємо щастя, здоров’я, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх справах та починаннях.   Нехай удача та успіхи будуть вашими постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова райдержадміністрації                    В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

03.07.2015 1529Путівки для оздоровлення

   03 липня 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Павленко, спільно з начальником відділу молоді та оздоровлення дітей райдержадміністрації Оленою Азаренко, відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Колихалових, які виховують 5 дітей. В дружній атмосфері батьки та хлопці зустріли поважних гостей.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 780 з 1037
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті