Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

2014 2014zakonДобровільне об’єднання територіальних громад − позитивні зміни у сфері децентралізації влади

  Впровадження реформи місцевого самоврядування шляхом об’єднання територіальних громад є однією з найбільш актуальних тем, що на сьогоднішній день цікавить населення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

02.07.2015 1334Творчий вечір «Моє життя, як пісня»

  01 липня 2015 року в приміщенні Біляївського сільського клубу відбувся творчий вечір «Моє життя, як пісня» жительки села Біляївка Луцковської Ганни Миколаївни учасниці ансамблю «Калина» відділення соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.07.2014 30643Петро Порошенко підписав закон щодо отримання Україною макрофінансової допомоги від ЄС

  Закон №538-VIII про ратифікацію меморандуму щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 млрд. 800 млн.євро був проголосований Верховною Радою України 18 червня поточного року.
  Нагадаємо, що відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом щодо отримання Україною макрофінансової допомоги ЄС був підписаний 22 травня 2015 року у м.Ризі і набирає чинності з дати отримання Європейським Союзом офіційного письмового повідомлення від України про виконання усіх внутрішньодержавних процедур, передбачених законодавством України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

imgsizeШановні працівники державної податкової служби!

  Первомайська райдержадміністрація вітає всіх податківців з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби!
  Сьогодні ваша праця відіграє велику роль, адже завдяки їй поповнюється бюджет нашої держави, залежить виплата пенсій, допомога малозабезпеченим верствам населення і функціонування країни в цілому. Ваша праця нелегка і відповідальна.
  Бажаю вам успішної роботи у здійсненні податкової політики держави, здоров"я, щастя, сімейного затишку та добробуту.

Голова райдержадміністрації                    В.Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

02.07.2015 0914«Моя держава – Україна»

   28 червня 2015 року було людно у Роздольському сільському клубі. Люди прийшли подивитися святковий концерт «Моя держава – Україна», присвячений Дню Конституції. Ведучі концерту Сорокіна Вікторія і Тутова Юлія, одягнені в святкові вишиванки, розповіли присутнім про важкий і довгий шлях нашої держави до справжньої незалежності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

13.08.2014 gazПовідомлення для споживачів природного газу щодо зміни постачальника газу

  З 1 липня 2015 р. ПАТ «Харківгаз» за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (Далі - НКРЕКП) - Постановою №1587 від 21.05.2015р. анульовано дію ліцензії щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

d.-arxitektoraШановні працівники архітектури!

  Первомайська райдержадміністрація сердечно вітає Вас з днем архітектури України.
  Ваша вшанована суспільством праця є одним з найбільш мирних і благородних видів діяльності. Дякуємо вам за наполегливу працю, за майстерність та відданість своїй справі. Від усього серця бажаю міцного здоров'я, творчих успіхів у вашій справі, добробуту, взаємоповаги, миру та впевненості в завтрашньому дні! Нехай у ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.

Голова райдержадміністрації                В.Павленко

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 779 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті