Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

16.07.2015 163016 липня - День бухгалтера України

   16 липня, в залі засідань райдержадміністрації, відбулися урочистості присвячені Дню бухгалтера, в яких взяли участь: голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова райради Андрій Біда, бухгалтери району.
   Відділ культури райдержадміністрації для всіх присутніх подарував святковий концерт.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

09.07.2015 1649Роз’яснення мешканцям району положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

   Впровадження реформи місцевого самоврядування шляхом об’єднання територіальних громад є однією з найбільш актуальних тем, що цікавить населення на сьогоднішній день.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні бухгалтери!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають Вас з Днем бухгалтера!
   Від Вашого професіоналізму та сумління великою мірою залежить злагоджена продуктивна робота підприємств, установ і закладів району.
   Практично всі ми користуємося результатами вашої праці, адже ви займаєтеся фінансово-господарською діяльністю, сприяєте становленню та зростанню національної економіки, поповнюєте бюджет податками, нараховуєте заробітну плату й пенсії.
   Ваша щоденна, кропітка робота складна й безперечно надзвичайно важлива.
   Вітаючи вас з професійним святом, бажаємо здоров'я, добробуту, миру, злагоди, задоволення результатами власної праці та гідної винагороди нелегкої праці.

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.07.2015 1544Староста та його повноваження

   В країні набирає обертів реформа стосовно місцевого самоврядування. Все більше людей хочуть дізнатись для чого це відбувається? Виникає багато питань, на які жителі населених пунктів бажають знати відповідь. На одне з таких питань дав пояснення заступник голови райдержадміністрації Олег Приймак, спілкуючись з жителями Єфремівської сільської ради. Староста, які його повноваження?

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.07.2015 1650Відбулася міськрайонна звітно-виборча конференція профспілки працівників державних установ

   У середу, 15 липня, в залі засідань Первомайської міської ради відбулася міськрайонна звітно-виборча конференція профспілки працівників державних установ, в роботі якої прийняли участь: голова обласної профспілки працівників державних установ Буйнов Валерій, працівники державних установ міста і району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

03.03.2015 0012Верховна Рада ухвалила закон «Про місцеві вибори»

    За відповідне рішення проголосовали 257 народних обранців з 226 мінімально необхідних. Законодавчий акт визначає основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

УВАГА!

   15 липня 2015 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 774 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті