Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні журналісти, працівники засобів масової інформації!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з Днем журналіста всіх тих, хто присвятив себе цій нелегкій, почесній та відповідальній професії.
Важко переоцінити всю важливість обраного Вами шляху, виміряти вплив преси на різні боки суспільного життя. Вона має могутні засоби і гострі інструменти формування громадської думки, залучення уваги до найважливіших проблем сьогодення, мобілізації творчих сил на прискорення його розвитку.
Бажаємо Вам щастя, здоров'я та добра, наснаги та професіоналізму у виконанні завдань, які поставленні перед українською журналістикою.
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації                Голова районної ради
В.Намчук                                                  А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники місцевої промисловості!


Прийміть сердечні вітання від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників місцевої промисловості.
Завдяки Вашій наполегливій праці, високому професіоналізму, відповідальності за доручену справу економіка нашого району вийде на новий рівень розвитку, зростуть родинний добробут та достаток кожного жителя Первомайщини.
Бажаємо Вам, шановні виробничники, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів, нових трудових перемог та високих звершень на благо рідної Первомайщини!

З повагою,
Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
В.Намчук                                                   А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники водного господарства!


Первомайська районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають працівників водного господарства з нагоди професійного свята!
Діяльність працівників водогосподарського комплексу націлена на благородну справу - забезпечення потреб населення і галузей виробництва району у водних ресурсах. Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Перед Вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства району для наступних поколінь, налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів, гарантувати безпеку населення від повеней.
Зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту, добра і достатку, оптимізму, нових творчих ідей та успішного їх втілення в життя, а також і надалі берегти кращі традиції водогосподарської галузі, віддано і сумлінно служити обраній справі.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                    Голова районної ради
В.Намчук                                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!

Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання зі святом Святої Трійці!

Свята Трійця – це символ благословення та благодаті Божої, без яких неможливе Духовне життя. Ця таємнича сила поновлює та перетворює весь внутрішній світ християн. Все найвеличніше та найцінніше, що тільки кожен може бажати – подає Дух Святий! Тому всі православні християни так урочисто та радісно зустрічають це Свято.

У день Святої Трійці бажаємо всім Божого благословення! Щоб тепло, щастя, світло та любов нескінченно переповнювали Ваші серця.

З повагою,

Голова райдержадміністрації      Голова районної ради

В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!

Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають всіх з Міжнародним Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – це святий обов'язок кожного з нас.

Бажаємо батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку, а нашим маленьким громадянам – змістовного відпочинку під час літніх канікул. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та задуми!

З повагою,

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

В.Намчук                                               А.Біда

 
PDF Друк e-mail

  Переможний травень


67 років тому відлунали останні залпи найжорстокішої війни в історії людства. І знову ми відзначаємо велике свято Перемоги. Але з кожним роком все менше залишається очевидців трагічних подій 1941-1945 років, героїчні подвиги яких мають назавжди закарбуватись в нашій пам’яті та серцях.
В цей світлий день Великої Перемоги жителі Первомайщини, зібравшись разом на загально районний мітинг, який за традицією відбувся біля Вічного вогню, вшанували пам'ять своїх земляків, які героїчно загинули за часів Великої Вітчизняної війни, низько схиливши голови перед їх могилами. До поважних ветеранів, фронтовиків, працівників тилу зі словами подяки за щасливе життя та світле мирне небо звернулися голова Первомайської райдержадміністрації Віктор Антонович Намчук, депутат обласної ради Дмитро Маркович Добкін, голова районної ради Андрій Миколайович Біда, міський голова Сергій Леонідович Теплицький. Далі на мітингу слово було надано ветеранам війни – в’язню концентраційних таборів Карлу Івановичу Паюку та радистці 228 стрілецької дивізії, яка приймала участь у визволенні Первомайщини, Вірі Матвіївні Поляковій, які зі сльозами на очах згадуючи події тих трагічних часів, промовили до учасників мітингу слова привітання. Під звуки військового маршу до пам'ятників підходили з букетами квітів сивочолі ветерани, школярі, мешканці міста та району.
В цей святковий день приємним подарунком для безпосередніх визволителів Первомайщини від фашистських загарбників - радистки Віри Матвіївни Полякової (м. Балаклея), медичної сестри Лідії Михійлівни Сидоренко (м. Полтава) та сапера Анатолія Пилиповича Вішневського (м Донецьк) стало відвідування музею 228 стрілецької дивізії в Первомайському професійному ліцеї.
Після мітингу та урочистих привітань, ветеранів було запрошено на частування польовою солдатською кашею.
Головною подією свята став концерт під патронатом депутата обласної ради Дмитра Марковича Добкіна, в якому взяли участь народний артист Російської Федерації Олег Газманов та народний артист України Олександр Пономарьов. Біля шести тисяч мешканців міста та району, ветеранів та учасників війни мали змогу насолодитись виступом знаменитих артистів та кращих представників мистецтва району.
Продовжилось свято пам’яті конкурсом малюнку на асфальті та яскравим концертом артистів міського Палацу культури «Хімік», по закінченню якого пролунав святковий салют на честь Дня Перемоги.
Минають роки, ветеранів стає все менше і менше...
Тож давайте шанувати наших Героїв не тільки в свята, але й щодня.
Низький уклін Вам, наші славні визволителі!

 
PDF Друк e-mail

  

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні земляки!


Від щирого серця вітаємо Вас із 67-річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.
Подумки повертаючись до тих вогняних років, коли наш народ зламав хребет фашизму, в цей священний для нас день ми звертаємося зі словами глибокої вдячності до всіх, хто на передовій і в тилу здобував Велику Перемогу, приніс мир у власний дім та всьому світу, поминаємо тих, чиї життя забрала страшна війна. Вже 67 років відділяють нас від тих полум"яних подій, але рани війни ніколи не загоюються в народній душі. Ми завжди пам"ятаємо, яку ціну було сплачено за кожний метр нашої землі, робитимемо все, аби наступні покоління були гідними подвигу своїх дідів і ніколи не допустили повторення жахливих уроків історії.
Доземно вклоняємося захисникам Вітчизни – її живим і полеглим оборонцям і визволителям. Бажаємо всім ветеранам здоров"я, благополуччя, довголіття, бадьорості духу і непохитної віри в щасливе майбутнє свого народу, якому присвятили своє життя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда
 

 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 773 з 782
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті