Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні колеги!


Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби.

Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.

Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.

Міцного здоров'я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов'язку на благо України та її народу!


З повагою,

Голова

Нацдержслужби України                             В. Толкованов

 
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!

22 червня - день, який обертає наші погляди і серця в минуле, опалене полум'ям, засмучене гіркотою втрат, овіяне славою героїв. Багато років потому фашистські війська підступно скоїли напад на нашу землю. Прийшов час випробувань для всього народу. І повстав народ, і був гнів його святий і правий, бо йшли вони захищати рідну країну, своїх близьких, майбутнє своїх дітей. Багатьох зрадила та війна, не всіх дочекалися матері і кохані. Але не тільки смерть спіткали вони в тих ратних боях, пам'ять і славу в віках знайшли ті герої.

Знову й знову вклоняємося ми перед захисниками Вітчизни, дякуючи за мирне безхмарне небо, що сяє сьогодні над Україною завдяки їх мужності і патріотизму. Вічна їм шана і пам'ять!


З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації       Голова районної ради

В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники медицини!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада сердечно вітають працівників медичних установ з нагоди їх професійного свята. Всім відомо, що мета Вашої благородної справи – постійна потреба та готовність прийти на допомогу.
В нашому районі виросло багато гарних лікарів-спеціалістів своєї справи, гідних поваги та високої подяки. Низький уклін Вам, велике спасибі всім, хто присвятив себе благородній справі – служінню людям, зміцненню їх здоров'я.
Висловлюючи Вам глибоку вдячність, бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччя, злагоди та любові на довгі роки.
 
З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації

07 червня 2012 року  відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини  Первомайської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови   райдержадміністрації Кирко Л.Г. 

На розгляд Комісії було винесено 9 питань щодо захисту законних прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх дітей району.

Так, з метою захисту майнових прав дитини було розглянуто питання про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі – продажу будинку (с. Миронівка), у якому згідно рішення виконавчого комітету сільської ради закріплено житло за малолітньою, яка має статус дитини, яка позбавлена батьківського піклування, є дитиною – інвалідом та перебуває на повному державному забезпеченні у будинку дитини. Одноголосно прийнято рішення відмовити у наданні дозволу на вчинення даного правочину.

Комісією розглянуто питання та прийняте позитивне рішення щодо надання дозволу  на зміну прізвища малолітній дитині, яка має бажання  мати з матусею одне прізвище (с.Веселе).

Найбільш гострим був розгляд  питань щодо  виконання батьками батьківських обов’язків у трьох родинах району (с. Миронівка, с. Киселі, с.Шульське). Батьків, які не створили належні умови для утримання, виховання та навчання своїх дітей, було попереджено про наслідки невиконання батьківських обов’язків згідно з Сімейним Кодексом України, у якому передбачені  види відповідальності за  невиконання рішення органу опіки та піклування стосовно виховання дітей.

Комісією обговорені питання про створення у районі двох нових прийомних сімей (с.Веселе, с.Мар'ївка) та поповнення вже діючої прийомної родини з передачею прийомним батькам на виховання та спільне проживання дітей позбавлених батьківського піклування. У зв’язку з влаштуванням дітей до прийомних родин на них затверджені індивідуальні плани соціального захисту з урахуванням індивідуальних потреб. Встановлені строки та визначені відповідальні особи з конкретних завдань по адаптації дітей в родинах, їх розвитку та вихованню.

На сьогодні у Первомайському районі діють 7 прийомних родин, в яких виховується 12 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Захист їх прав та законних інтересів є пріоритетним напрямком роботи райдержадміністрації та сільських рад району.

 
PDF Друк e-mail

Сьогодні на Євро-2012 дебютує збірна Україна.

Сьогодні, 11 травня 2012 року, матчами в квартеті D завершується програма першого туру групового раунду Євро-2012. Наставник збірної України пообіцяв, що команда використовує всі свої сильні сторони в грі.
Напередодні головний тренер української збірної України Олег Блохін порівняв своїх підопічних з «добрим конем, який затримався в стійлі». За словами наставника, «хлопці дуже чекають матч», а з основним складом на гру він вже визначився. «Ми знаємо манеру гри суперника, але ми повинні постаратися нав'язати свій стиль, свій футбол, використовувати свої сильні сторони. Швеція - дійсно хороша команда. Всі, хто вважає її аутсайдером - не праві».

 
PDF Друк e-mail

Фінал «Юнацького ЄВРО-2012»

8 червня, в день офіційного відкриття ЄВРО-2012 відбулися фінальні ігри турніру з футболу «Юнацьке Євро - 2012» Первомайського району, в якому взяли участь 16 команд. Організаторами турніру стала ДЮСШ Первомайського районного відділу освіти за активної підтримки молодіжної організації Первомайської районної Партії регіонів, а також районного відділу з питань фізичної культури і спорту. Почесними гостями фінальної частини турніру стали заступник голови обласної ради Олена Олешко, депутат обласної ради Дмитро Добкін, глава Первомайської райдержадміністрації Віктор Намчук, голова районної ради Андрій Біда, голова фракції районної ради від Партії регіонів Ігор Вовк, які звернулися до учасників турніру з вітальними словами та побажаннями високих спортивних досягнень.
Два тижні цікавих і, часом непередбачуваних, ігор визначили учасників півфінальних ігор. Так у першому півфінальному матчі зійшлися команди Первомайської міської школи № 2 (тренер С.В.Станіславський) і Більшовицької гімназії (тренер А.А.Шалімов). У другому матчі воювали представники Красненська (тренер В.В.Стрельніков) і Миронівської (тренер С.А.Тарасенко) шкіл району. Обидві гри вболівальники і глядачі оцінили як напружені і цікаві. Фортуна розпорядилася таким чином, що обидві гри закінчилися з рахунком 2:0, а у фінал турніру вийшли футболісти Первомайської школи № 2 і Красненська школи.
Не дивлячись на запеклу боротьбу і прагнення до перемоги, юні футболісти Красненська школи поступилися у фіналі з рахунком 0:3 більш досвідченому супернику. Таким чином бронзовими призерами районного турніру «Юнацьке Євро-2012» стали збірні команди Більшовицької гімназії та Миронівської школи. Володарями другого місця - юні футболісти Красненська школи. Кубок турніру вибороли представники Первомайської міської школи № 2.
Призери турніру були нагороджені медалями, пам'ятними вимпелами та грамотами від організаторів і спонсорів турніру, а також футбольними м'ячами від депутата обласної ради Дмитра Добкіна. У свою чергу, кожна команда учасниця турніру отримала футбольний м'яч і пам'ятний вимпел турніру, а команді Красненська загальноосвітньої школи за прагнення до перемоги був вручений комплект футбольної форми від спонсорів турніру - представників молодіжної організації Первомайської районної Партії регіонів І.Вовк і С.Колодяжний.
У номінації «Кращий голкіпер» організатори та спонсори відзначили члена збірної Красненської школи Артема Гладиша, в номінації «Кращий бомбардир» - В'ячеслава Фареника (Першотравнева школа № 2), в номінації «Кращий гравець турніру» - Антона Гранкіна (Більшовицька гімназія), яким були вручені пам'ятні статуетки і дипломи.
Безперечно, футбольний турнір «Юнацьке Євро-2012» стане стартом новим футбольним зірок і командам.

 
PDF Друк e-mail

Сьогодні розпочнеться чемпіонат Європи з футболу

     Сьогодні о 18:40 у Варшаві (Польща), буде відкрито чемпіонат Європи з футболу. У церемонії відкриття Євро-2012 візьмуть участь Президент України Віктор Янукович і Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський.
     Концепцію церемонії відкриття Євро-2012 розробив Марко Баліч - креативний директор і виконавчий продюсер італійської компанії "Flimmaster Events", що займається організацією та проведенням подібних заходів. На церемонії з етюдом Фредеріка Шопена для фортепіано виступить угорський піаніст Адам Дьордь. Для хореографічної постановки на церемонії відкриття будуть задіяні понад 800 волонтерів, що представлятимуть 63 країни.
     Після урочистої церемонії в матчі відкриття турніру зіграють збірні Польщі та Греції (початок - о 19.00). Пізніше у Вроцлаві зіграють збірні Росії та Чехії (21.45).
     Перші матчі в Україні заплановано на 9 червня. У Харкові всі три матчі групового етапу зіграє збірна Нідерландів: 9 червня - зі збірною Данії, 13 червня - Німеччини і 17 червня - Португалії. Усі матчі відбудуться на стадіоні "Металіст".

     Довідка. Чемпіонат Європи з футболу - головне змагання національних збірних, що проходить під егідою УЄФА. Чемпіонат проводиться кожні 4 роки, починаючи з 1960 р. Збірні, що беруть участь у фінальній частині турніру, визначаються через серію кваліфікаційних ігор. Кубок Анрі Делоне, який отримує чемпіон Європи, названо на честь генерального секретаря УЄФА, який був ініціатором і організатором цього турніру.

     Збірна України вперше стане учасником фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Право приймати у себе фінал чемпіонату Європи з футболу Україна разом з Польщею виграли на конкурсі УЄФА в 2007 р.

     Чинним чемпіоном Європи з футболу зараз є збірна Іспанії, яка також бере участь в Євро-2012.

 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 772 з 782
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті