Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

  19 грудня 2012 року о 09.00 годині відкрилася головна ялинка району. На святі були присутні директори шкіл, всі начальники і спеціалісти управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради.
  До присутніх з привітанням звернулася заступник голови Первомайської районної ради Руденко Тетяна Олександрівна, яка розповіла про життєдіяльність Святого Миколая та побажала всім, не зважаючи на вік, залишатися щасливими та вірити у казку.
  Голова Первомайської районної державної адміністрації Намчук Віктор Антонович побажав усім присутнім святкового настрою, бути чемними та слухняними, бо саме за такі якості Святий Миколай Чудотворець нагороджує подарунками.
  Свято завершилося усмішками, гарним настроєм та хороводом біля ялинки.

 
PDF Друк e-mail

Любі діти, шановні дорослі!


  Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь  диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
  У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути у чарівний чобіток, адже так приємно знайти у ньому подарунки.
  Нехай же свято наповнить Ваші оселі щастям, теплотою і любов'ю. Будьте добрі і уважні один до одного, до  рідних і друзів,  та особливо до тих, кого обділила доля, адже  саме маленьке   добре діло  - це і є  диво.
  Зі святом Вас!


З повагою,
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
В.Намчук                                  А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні адвокати!


  Щиро вітаємо вас із професійним святом! З кожним роком адвокатура зміцнює свій авторитет у суспільстві, як надійний інструмент захисту прав та інтересів громадян. Ваш істинний патріотизм, вміння вкладати всі сили і душу у свою справу стали справжнім надбанням нашої держави, яка розвивається на засадах відкритості, демократії, верховенства закону.
  Бажаємо Вам щастя, здоров’я і благополуччя! Нехай добра вдача, невичерпна енергія будуть запорукою успіхів у Вашій важливій і необхідній для всіх громадян роботі.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної виконавчої служби!


  Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби!
  Незаперечним є той факт, що Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті Первомайщини у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи наших громадян. Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності – важливий важіль у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності у суспільстві.
  Наснаги Вам, сумлінної праці заради процвітання нашої країни, міцного здоров’я, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники суду!

  Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників суду!

  В останній час суди стають органами реального захисту людини, її прав і свобод, майнових інтересів, честі й гідності. У цьому реалізуються конституційні положення, за якими найвищою соціальною цінністю в нашій державі є саме людина, її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

  Ми впевнені, що високий професіоналізм працівників органів судової влади, відданість справі, помножені на досвід і знання, сприятимуть підвищенню рівня правосвідомості у нашому районі та утвердженню загальнодемократичних правових засад суспільного й державного розвитку.

  Бажаємо Вам здоров’я, щастя та добробуту.
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
PDF Друк e-mail

Суспільне обговорення Ініціативи "Рідне село" стане основою державної стратегії розвитку сільгоспкооперації


Перший заступник директора Департаменту ХОДА Олена Кулик взяла участь у практичному семінарі щодо організації громадського обговорення Ініціативи соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село».

Захід, що відбувся у м.Київ, був організований Міністерством аграрної політики та продовольства України за участю представників ДУ НМЦ "Агроосвіта",  Головних управлінь агропромислового розвитку ОДА,  регіональних центрів продуктивності АПК, керівників регіональних відділень ВАССР.

 
PDF Друк e-mail

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!


    Чорнобильська катастрофа увійшла в історію України як жахлива трагедія всього народу. Вона торкнулася кожного, спричинивши на довгі роки невиправні та важкі техногенні наслідки для всього живого. Наслідки були б ще страшнішими, якби люди не вступили у боротьбу з цією бідою. Той реактор став жертовником для багатьох героїв, які ціною власного життя, намагалися врятувати подальше існування нашого народу як повноцінної, здорової нації. Низький уклін та велика вдячність всім ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та добробуту Вам і Вашим родинам.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А. Біда

 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 771 з 790
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті