Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

20140011-44632У Харкові на честь Дня Соборності та Свободи України відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку


Сьогодні, 22 січня, на честь Дня Соборності та Свободи України у всіх куточках нашої країни відбуваються святкові заходи. У Харкові, на виконання в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадської злагоди, відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника великому Кобзареві.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0122Шановна громадськість!


   Історично співпало, що саме цього дня у 1918 році Українську Народну Республіку було проголошено самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу, а в 1919 році Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка підписали Акт Злуки. Вперше в історії українського державотворення було прийнято документи, що утверджували свободу і незалежність України й об’єднували її історичні території. Народилася країна, у якій ми живемо. Наш обов’язок — кожному на своєму місці, в силу своїх можливостей дбати про подальший розвиток Української держави, збереження цілісності її території. Сьогодні Свобода і Соборність — це творення добра для себе і для людей, шанування своєї мови, звичаїв, традицій, символіки, збереження своєї землі, її природи й краси. Це єдність душ, помислів і дій.
   Прийміть щирі вітання з Днем Соборності та Свободи України! Хай непорушною буде міць нашої держави, достатком повниться її земля, єдиною родиною живе народ України! Здоров’я вам, щастя та добра!
З повагою,
Голова райдержадміністрації                            В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 0006Принциповий керівник


   Перед початком роботи першого у цьому році спільного засідання колегії Первомайської райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, що відбулося 20 січня, заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко від імені всього району привітала голову райдержадміністрації Віктора Намчука з річницею призначення на посаду голови райдержадміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 5115Відзначення свята Водохреща


   Традиційне відзначення свята Богоявлення або Водохреща з ріку в рік стає звичайним для України. І щороку церкви та водойми стають центром подій на Хрещення Господнього. Не оминуло це радісне свято і Первомайський район.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

vodohrechaШановна громадськість!


   19 січня православні християни відзначають велике свято Богоявлення – Хрещення Господнє. Це одне з найдавніших свят, яке увійшло в нашу буденність та стало дійсно народним, що славить появу рятівника – Сина Божого. Вітаючи найближчих зі святом Хрещення Господнього, Ви, тим самим даєте знати рідним людям про те, що Вам не байдужа їхня доля, про те, що Ви пам’ятаєте про них і завжди готові прийти на допомогу.
   Первомайська райдержадміністрація щиро вітає всіх жителів міста та району з цим святом. Нехай цей святий день стане першим в довгій низці найщасливіших днів Вашого життя, в якому Ви знайдете Господа нашого у своїй душі.
   Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя та Божого благословення.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                   В.Намчук

 
PDF Друк e-mail

2014 0871Струни Кобзаревого серця


   На виконання заходів, спрямованих на популяризацію та реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, з нагоди 200-річчя з дня народження поета – великого сина українського народу, що залишив для нащадків «Заповіт», в Киселівській сільській бібліотеці 17 січня пройшли літературні читання: «Струни Кобзаревого серця».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 3885Для генiïв не iснує дати смертi


   На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках очікування перших результатів реалізації в регіонах завдань президента України щодо належної підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 17 січня 2014 року на базі Михайлівського і Одрадівського навчально-виховних комплексів відбувся конкурс на кращого читця поезій Великого Кобзаря серед учнів 5-11 класів. Участь в конкурсі взяли 29 учнів навчальних закладів району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня771772773774775776777778779780НаступнаКінець»

Сторінка 771 з 904
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті