Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

09.11.2015 1628За сухими цифрами стоїть щоденна праця

  До кінця року залишилося зовсім небагато. Але попередні підсумки вже можна зробити.
  Із 19-ти місцевих бюджетів Первомайського району, станом на початок листопада 2015 року, 17-ть адміністративно-територіальних одиниць виконали річні плани надходжень доходів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

09.11.2015 1158Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

  09 листопада 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

day culture vmcШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

  Від імені Первомайської райдержадміністрації прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
  Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, в свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
  Бажаю вам міцного здоров’я, добра, успіхів, наснаги в роботі, впевненості в завтрашньому дні. Нехай в ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації            В. Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

ukrmovaШановні співвітчизники!

  Первомайська райдержадміністрація вітає усіх з Днем української писемності та мови!
  Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
  Українська держава гарантує своїй національній мові всебічну підтримку та робить якнайбільше для того, щоб її престиж у нашому суспільстві зростав, вона міцніла й розвивалася на рідних теренах. Упевнені, що українська мова і надалі служитиме єднанням між минулим і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
  Державна мова створює індивідуальне обличчя країни і нації, тож нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Голова райдержадміністрації                В. Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.11.2015 1548Культпрацівник - професія від бога

   6 листопада 2015 року у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. На заході були присутні перший заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Ірина Бомко та заступник голови Первомайської районної державної адміністрації Олег Приймак, вони зичили працівникам культури здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії тощо. Найкращим працівникам та аматорам народного мистецтва вручені грамоти та подяки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51Про відзначення Міжнародного дня волонтера

   Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера.
   Міністерством соціальної політики України спільно із Асоціацією благодійників України проводиться Четвертий Національний конкурс «Благодійна Україна», мета якого - відзначення кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Інформаційна довідка
до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

   Постановою внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій, а саме врегульовано наступні питання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 770 з 1075
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті