Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

20.03.2014_1369743484В Первомайській райдержадміністрації триває перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

   Список осіб, які прийняли участь у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році за номінацією «Кращий керівник»:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.04.2015 1452Семінар районної ради ветеранів

   27 квітня за участю голови райдержадміністрації Володимира Павленка, голови районної ради Андрія Біди, голови районної ради ветеранів Леоніда Шваба та голів первинних ветеранських організацій пройшов семінар районної ради ветеранів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.04.2015 1451Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

   27 квітня, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району, голови ветеранських організацій району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.04.2015 1248Дорогі земляки!

   29 років тому, 26 квітня 1986 року, в нашій країні сталася найбільша техногенна катастрофа двадцятого сторіччя. Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС ми відчуваємо й досі. Харківщина за ці 29 років втратила більше ніж 6 тис. чорнобильців. Наші земляки були в перших рядах тих, хто ціною власного життя та здоров'я врятував Україну і весь світ від смертельної загрози. У Харківській області живе понад 11,5 тис. героїв, які брали участь у ліквідації тієї аварії, майже 22,5 тис. постраждалих від неї.
   У цей день ми згадуємо учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та дякуємо їм, сумуємо за померлими, співчуваємо всім, кому довелося пережити цю трагедію. Чорнобиль - це наш спільний біль.
   Зараз, як і всі останні роки, одним з головних завдань для нас є допомога постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, своєчасне надання їм соціальних та медичних послуг. Все, що можна зробити в цьому напрямку на рівні керівництва Харківської облдержадміністрації, буде зроблено.
   Я прошу всіх земляків сьогодні запалити свічки в пам'ять про тих, хто пожертвував своїм життям і здоров'ям заради нас і наших дітей. Світла пам'ять загиблим ліквідаторам, ми ніколи не забудемо їхній подвиг!

Голова Харківської обласної державної адміністрації   Ігор Райнін

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.04.2015 1246Святкування в Первомайській виправній колонії (№117) 17-річчя Державної пенітенціарної служби України

   У п’ятницю, 24 квітня, в Первомайській виправній колонії (№117), відбулися урочисті збори з нагоди 17-ої річниці з дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань. У заході взяли участь керівництво району та міста, працівники Первомайської виправної колонії.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

12302Шановні жителі району та міста!

   Катастрофа, яка сталася в ніч на 26 квітня 1986 року в далекому куточку українського Полісся – Чорнобилі, відразу ж вийшла за межі однієї країни, набула глобального характеру.
Смерч чорнобильської трагедії забрав життя, скалічив долі й відібрав здоров'я багатьох людей, залишивши після себе біль і порожнечу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших співвітчизників. Чорнобильська аварія стала не лише найбільшим страхіттям кінця двадцятого століття, а ще й мірилом помилок сучасної цивілізації.
   Щорічно визначаючи цей гіркий ювілей, ми маємо пам'ятати про ці вікопомні події та робити все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24.04.2015 1504Держслужбовці наводять лад

   В п’ятницю, 24 квітня, в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «День довкілля», керівництво райдержадміністрації та районної ради, а також працівники апарату і структурних підрозділів районної державної адміністрації і районної ради взяли участь у приведенні до належного стану прилеглих територій.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 770 з 1005
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті