Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайщини!


     Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з загальнодержавними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
     24 серпня – особлива дата для українського народу. Вона вінчає одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.
      21 рік потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам'ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних способів в подоланні загальних проблем.
     В цей святковий день хочеться побажати щастя і добробуту кожній родині, нехай Ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров'я та злагоди!


З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації   Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

       23 серпня 2012 року на майдані біля будови Первомайської райдержадміністрації відбудеться районне театралізоване свято, присвячене Дню Державного Прапора України. В програмі свята вшанування та нагородження кращих працівників району, концерт самодіяльних колективів.


       24 серпня 2012 року на стадіоні «Колос» відбудеться районне театралізоване свято «Ми діти твої, Україно, віримо в майбутнє твоє», присвячене Дню незалежності України. В святковому концерті візьмуть участь кращі колективи художньої самодіяльності району, а також гості – вокально – інструментальний колектив «Самоцветы» (Росія) та відомий артист Андрій Данилко, якого всі знають як «Вірка Сердючка». 

 
PDF Друк e-mail

Шановні археологи!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають археологів з професійним святом – Днем археолога.
Більшість історичних подій, подробиць життя наших пращурів визначаються саме завдяки археологічним розкопкам, роботі археологів. Територія Первомайського району зберігає чимало таємниць. Шана і повага самовідданій праці археологів, щира подяка за внесок у розвиток історичної науки.
Бажаємо Вам щастя, здоров’я та успіхів в археологічних дослідженнях нашого району.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Вітаємо зі святом! 

 Спас (сокращенная форма от слова Спаситель, Иисус Христос), это три летних праздника, посвященных Христу: «Медовый Спас», «Яблочный Спас» и «Спас на холсте».
14 августа - первый Спас «Медовый».


Пришел «Медовый Спас» - провожай лето.


19 августа - Яблочный Спас
29 августа - Ореховый Спас

 Вот и всё - Медовый Спас.
Плачет сад слезами ягод -
В утешение их припас август нам
От летних тягот.
Скоро, скоро упадёт с ветки
Яблоко большое,
И повалит весь народ
Бога славить всей душею.
За посильные труды,
Что с молитвой не расстались,
За цветущие сады,
Что плодами увенчались.
- Не оставь нас, Боже наш
Ни в морозы, ни в метели
Чтоб не только закрома,
Но и души не пустели!

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники ветеринарної медицини!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітає Вас з професійним святом - Днем ветеринарної медицини!
Дякуючи саме Вам забезпечується здорова, безпечна ситуація в сільськогосподарських підприємствах нашого району. Здійснюючи ретельний нагляд за безпекою продуктів харчування, ви сприяєте насиченню внутрішнього ринку високоякісними товарами першої необхідності, робите вагомий внесок у справу охорони здоров’я населення.
Прийміть в цей день подяку та найкращі побажання: щастя, здоров’я, добробуту і злагоди!

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні будівельники!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада сердечно вітають всіх будівельників, працівників промисловості будівельних матеріалів, архітекторів, проектувальників – усіх, хто пов’язав своє життя з найдавнішою професією зодчих та майстрів, з професійним святом – Днем будівельника.
Будівельницька галузь робить вагомий внесок у зростання вітчизняної економіки та задоволення життєвих потреб людей. Ви представники професії, якою можна пишатися. Відтворення та спорудження умов для повноцінного і щасливого життя людей – благородна і поважна справа. Зі святом Вас, дорогі друзі! Зичимо Вам добра, міцного здоров’я, бадьорості, невичерпного бажання творити та працювати на користь України!


З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

    На виконання п.2.38 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України на ІІ квартал 2012 року та п.1.1.5.54. Плану контрольно-ревізійної роботи ДФІ в Харківській області на ІІ квартал 2012 року, ДФІ в Харківській області проводить планову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Головного управління Держкомзему у Харківській області (далі – ГУДХО, управління) за 2010, 2011 роки та завершений звітний період 2012 року.
    За наявною в ДФІ в Харківській області інформацією мають місце анонімні звернення щодо помилок, які допущені при виготовленні державних актів на право власності на земельні ділянки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.05.2009 №844 (далі – Постанова №844). Під час безоплатного оформлення технічної документації громадянам невірно встановлені межі, як наслідок акти на право власності на землю не є чинними. При цьому, громадяни зверталися впродовж 2011 та 2012 років зі скаргами стосовно неточностей до управлінь Держкомзему областей, яким запропоновано провести виготовлення нових актів на право власності на землю  за власний рахунок, орієнтовною площею 400 грн. за кожний.
    Крім того, мають місце випадки звернень громадян щодо необхідності додаткової плати за видачу державних актів на право власності на землю отримувачами відповідно до тарифів, визначених постановою Кабінету Міністрів України 01.08.2011 №835 «Деякі питання надання Державним агентствам земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг».
    Шановні громадяни, у разі наявності вищевикладених фактів або випадків, які можуть свідчити про порушення законодавства у сфері земельних відносин з боку Головного управління Держкомзему у Харківській області та його територіальних органів, просимо Вас повідомити ДФІ в Харківській області зручним для Вас способом – на телефон довіри ДФІ в Харківській області 057-705-11-22, або на Е-mail ДФІ в Харківській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 769 з 781
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті