Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні визволителі Первомайщини, ветерани Великої Вітчизняної війни!
Шановні жителі району та міста!


    Первомайська районна державна адміністрація та районна рада сердечно вітає вас з Днем визволення Первомайщини від німецько-фашистських загарбників!
    Всі ми завжди будемо в неоціненному боргу перед героями нашого краю, перед мужніми, вольовими людьми, завдяки яким ми живемо зараз у мирі та спокої.
    Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, низький уклін Вам за самовідданість, за невиразно тяжкі зусилля, які були витрачені заради перемоги. Ваш ратний подвиг залишиться у пам’яті навіки!
    Бажаємо всім найважливішого в житті – миру, здоров"я, щастя, добробуту, гордості за свій рідний край та своїх співвітчизників!

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації Голова районної ради
В.Намчук                                  А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада висловлює свою повагу і надсилає привітання всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з нагоди професійного свята!
    Галузь нафтового та газового виробництва в наш час безперервного руху та прогресу стала важливою та невід`ємною частиною державної економіки. Ваша праця іде на користь та зростання потужності промисловості нашої країни та вирішення соціально-побутових проблем населення.
   Висловлюємо Вам, майстри своєї справи, слова вдячності за професіоналізм, за терпіння в подоланні всіх проблем, за оптимістичний погляд у майбутнє. Бажаємо щастя, здоров`я, бадьорості, добробуту та злагоди в родинах.


З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада тепло і сердечно вітають всіх зі святом сили, краси та мужності – Днем фізичної культури  та спорту!
    Неодноразові блискучі перемоги спортсменів нашого району на змаганнях всіх рівнів надають впевненості і надихають юне покоління залучатися до занять фізкультурою та спортом, виховуючи мужність і волю, прагнення до нових перемог та звершень.
    Бажаємо всім міцного здоров`я, щастя, добра, нових спортивних перемог і досягнень.


З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail


Свято першого дзвоника

     1 вересня - свято початку нового навчального року, перш за все для вчителів, учнів та їх батьків. Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки. День знань у 1 класі - це початок довгого життєвого відрізку шляху, який обов'язково починається з лінійки, урочистих промов та подарунків.

     В Олексіївській загальноосвітній школі, як і у всіх містах і селах України цей день почався з урочистостей, присвячених початку нового навчального року, головними винуватцями яких були першокласники.

    «Районна державна адміністрація і районна рада зробили дуже багато для того, щоб освітні заклади району добре підготувалися до нового навчального року. Зроблено все необхідне, щоб навчальний процес в кожній школі, у кожному навчальному закладі був повноцінним, приносив радість учням і задоволення вчителям.
      Шлях до всіх життєвих звершень починається в школі. Саме вам, сьогоднішнім школярам доведеться вписати нові сторінки в історію нашої держави, зробити свій внесок у розвиток і процвітання нашого району» - наголосив Віктор Антонович.
      Також поздоровлення прозвучали від депутата районної ради А. Л. Мішина, і. о. голови сільської ради Л. В. Неботова, керуючого АФ «Україна Нова» Н. М. Тарасенко, настоятеля Свято-Троїцького храму отця Олексія.

     Тим часом пролунав перший дзвоник і в Правдинському навчально-виховному комплексі. Вперше за багато років школа зустріла учнів настільки оновленою - новими вікнами та новими парадними дверима, відремонтованими кабінетами, їдальнею та кухнею. Всі ці роботи, як поділився директор школи Дмитро Валентинович Пономаренко, зроблені завдяки допомозі районного керівництва, депутатів обласної та районної рад, колективу школи і батькам. Загалом, навчальні заклади району отримали в цьому році колосальну підтримку від держави і органів місцевого самоврядування. Тільки в сьомах школах були замінені вікна на загальну суму 1 млн. грн.

     Привітати дітей та їх батьків прийшли почесні гості: голова районної ради Андрій Миколайович Біда, депутат районної ради Олександр Васильович Рязанцев, голова сільської ради Тетяна Дмитрівна Кармазіна. Поздоровлення і побажання були найтепліші і найщиріші. Слова подяки були тим, хто своєю безпосередньою працею перетворив школу, тим, хто зробив свій внесок у поліпшення навчального процесу: депутатам обласної ради Дмитру Добкіну та Сергію Лобасу, депутатам районної ради Олександру Рязанцеву та Олександру Сороці, давнім і близьким друзям школи Петру Григоровичу Шевлякову і Олексію Миколайовичу Кухареву, випускникам школи Миколі Сумцову і Євгену Евстратьеву, працівникам школи, батькам і багатьом-багатьом іншим людям, які вклали свою працю на благо дітей.

     Розпочався новий навчальний рік, вересень дав відлік шкільним святам і будням. Переливчастий дзвінок покликав усіх дітей на шкільний корабель, який попливе до незвіданій землі Знань.

     Щасливої дороги, учні!

За матеріалами міськрайонної газети «Знамя труда»

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники нотаріату!


У цьому році вперше, офіційно, відзначається Ваше професійне свято. Встановлення цього свята свідчить про зростання ролі нотаріуса у громадському житті нашої країни, значення нотаріальної діяльності у розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та законних інтересів. Громадський обов’язок нотаріусів – своєю професійною діяльністю допомогти державі міцно стати на ноги завдяки здійсненню радикальних реформ. Тож, шановні працівники нотаріату, прийміть щирі вітання та побажання плідної праці, здійснення Ваших творчих задумів. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь Первомайщини. Міцного Вам здоров’я, нових звершень, людського щастя та благополуччя.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні підприємці!


    Первомайська районна державна адміністрація та районна рада вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця!
     В цей день хочеться щиро відзначити яка необхідна і поважна Ваша праця. Кожен з Вас є тим маленьким гвинтиком, на якому утримується великий механізм – економіка нашої країни. Ви є нашою надією на відродження і стабілізацію. Створення нових робочих місць, задоволення попиту населення, утримання високого рівня обслуговування, запровадження нетрадиційних методів роботи – непроста і нелегка наука, яка потребує великих організаційних здібностей, вимогливого ставлення до себе, відповідальності перед людьми за свою працю.
     Хочеться побажати всім підприємцям Первомайщини здоров’я, щастя, оптимізму, впевненості в своїх силах і нехай Вам таланить в усіх починаннях.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!


    Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають всіх педагогів, учнів, студентів та батьків з початком нового навчального року – Днем Знань!
    Найтепліші привітання приймають маленькі громадяни нашого суспільства, які вперше переступають поріг школи, поріг дорослого, такого цікавого та нового життя. Нехай цей перший дзвоник назавжди залишить у Вашому серці відбиток події дуже приємної та надзвичайно цікавої.
      Вітаємо і тих, хто впевнено крокує із року в рік по країні знань, дарує батькам та вчителям радість та гордість за успішне навчання.
     Висловлюємо свою подяку всім педагогам району та міста. В цей день осінні квіти та шкільний дзвоник також на Вашу честь!
    Ще раз із глибокою щирістю поздоровляємо усіх школярів та їх наставників зі святом, бажаємо здоров`я, щастя, успіхів в нелегкій, але корисній та цікавій справі – навчанні. Скільки б років не минуло, де б ви не опинилися, завжди пам`ятайте свої шкільні роки – найсвітліші миті дитинства..


З повагою,
Голова райдержадміністрації       Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 768 з 782
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті