Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

04.06.2015 1036Президент підписав закон, який забезпечує проведення в Україні міжнародної операції з підтримання миру та безпеки

    Президент України підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України».

    Закон № 510-VIII від 4 червня 2015 року законодавчо врегульовує питання проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки у частині розширення підстав для допуску та перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.06.2015 1147Дорогі земляки!

   28 червня ми відзначаємо 19-ту річницю з дня прийняття Конституції України. Це основоположний, базовий документ нашої держави, в якому закріплені права та свободи кожного громадянина.
   Широко відомий той факт, що українська Конституція визнана однією з найбільш демократичних і прогресивних у світі. Тому головним для всіх нас залишається питання дотримання Основного Закону, поваги до нього з боку кожного громадянина нашої країни.
   У Харківській області ми робимо все від нас залежне для того, щоб права громадян України та інших держав чітко дотримувалися. Головні цілі, на досягнення яких зараз направлені всі зусилля державної влади на Харківщині, - це безпека, стабільність і розвиток регіону.
   В області стартували місцеві реформи, які торкнуться всіх сфер життя - освіти і науки, промисловості, роботи агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства. Великі зусилля прикладаються для розвитку та оновлення інфраструктури: ми відновлюємо ключові дороги, що з'єднують райони з обласним центром, активно розвиваємо енергозберігаючі технології.
   В останні місяці до Харківської області вдалося повернути масові заходи та спортивні змагання. Іноземні делегації виявляють великий інтерес до економіки нашого регіону, зустрічі з потенційними інвесторами проходять регулярно і дають результати. Я переконаний, що зараз Харківщина впевнено стала на шлях творення та розвитку.
   Вітаю всіх з Днем Конституції України. Бажаю миру, добра та взаєморозуміння.

Голова Харківської обласної державно адміністрації        Ігор Райнін

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайського району та міста!

  Первомайська районна державна адміністрація та районна рада вітають вас з Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності.
   Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.
   Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього!

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!

Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради вітаємо молодь району та міста з Днем молоді!
Молодь зі своєю енергією, завзяттям, новими ідеалами завжди є нашою надією та опорою. Талановиті, натхненні, самовіддані молоді люди завжди були і є гордістю своєї держави. Саме на Вас розраховуємо і сподіваємося у майбутньому. Ваша наполегливість, невичерпні можливості, прагнення до трудових успіхів служитимуть розвитку нашого району та міста.
Щиро бажаємо вам молодецького завзяття, успіхів у навчанні, наснаги в роботі, спорті, невтомної енергії, наполегливості у досягненні мети, любові та щастя!
    
Голова райдержадміністрації                В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.06.2015 1119Молоде свято сучасної України

Тобі найкращая перлина
Моїх розбуджених надій
Тобі, що зветься Україна
У цей життєвий буревій,
Тобі, що постаті козачі
Для нас змальовуєш щодня,
Ми шлем привіт , бажаєм вдачі
У сяйві сонячного дня!

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.06.2015 111790-річний ювілей

   25 червня 2015 року відзначила свій 90-річний ювілей жителька с. Ржавчик Міщенко Ніна Степанівна, учасник Другої світової війни, яка є отримувачем соціальної послуги догляд вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

26.06.2015 1114День Конституції

   У п'ятницю, 26 червня, на площі біля будинку райдержадміністрації відбулося районне свято присвячене 19-ї річниці Конституції України та Дню молоді. В святкуванні взяли участь: керівництво райдержадміністрації та районної ради району, голови сільських рад, структурні підрозділи та відділи райдержадміністрації, представники громади району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 766 з 1020
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті