Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

muzeiШановні працівники музеїв!

    Первомайська райдержадміністрація щиро вітає Вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.
  Завдяки Вашій кропіткій праці ми дістаємо можливість простежити величний поступ історичних епох, усвідомити, з якого коріння виростають і чим живляться українська нація та українська державність, а це дуже важливо особливо в контексті суспільно-політичних процесів, що відбуваються в Україні.
   Висловлюю Вам, шановні працівники музеїв, сердечну вдячність за натхненну працю й вірність професії, за те, що поєднуєте минуле, сьогодення й майбутнє, виховуєте почуття прекрасного, повагу до народних традицій і любов до національного мистецтва.
   Щиро бажаю Вам невичерпної енергії, міцного здоров’я, вдалих пошуків, цікавих знахідок, непохитної віри в завтрашній день.

    З повагою,
Голова райдержадміністрації            В.Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

18.05.2015 0914Візерунком стане рідний край

  14 травня в обласному центрі культури та мистецтва відбулася урочиста презентація вишитої карти Харківської області, як завершальний етап обласного конкурсу вишивки хрестиком «Візерунком стане рідний край».
  Робота над проектом тривала 1,5 року. Загальний розмір карти становить 3х3 метра. Кожен з 27 районів розробляв власний ескіз вишивки карти свого району, який безпосередньо виконали місцеві талановиті майстри.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 2014zakonПресс – реліз до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень соціальної політики» (від 15.01.15 №120-VIII )

   15 січня 2015 року Верховною Радою України схвалено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень соціальної політики», яким зокрема внесено зміни до Кодексу законів про працю, Законів України «Про відпустки», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та «Про державну допомогу сім’ям  з дітьми».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

15.05.2015 140390-річний ювілей

   15 травня 1925 року народилася жителька с. Правда Лагута Анастасія Юріївна. Привітали з ювілеєм Анастасію Юріївну голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко, директор терцентру Юрій Гнатенко, завідувач відділення надання натуральної та грошової допомоги Людмила Митрофанова, голова сільської ради Тетяна Кармазіна.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.05.2015 1643Спілкуватися з людьми напряму

   14 травня голова райдержадміністрації Володимир Павленко здійснив робочий візит до Біляївського навчально-виховного комплексу, де зустрівся з викладачами та вихователями комплексу. Зустріч була зосереджена важливих для вчителів питаннях будівництва котельні, підготовці до літнього оздоровчого періоду та оформленні субсидії для громадян.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.05.2015 1641Привести територію до початкового стану

   Сьогодні, 14 травня, відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Володимира Павленко з представниками компанії «Shell». Під час зустрічі розглянуто питання рекультивації земель та демонтажу під’їзних шляхів до пошукової свердловини Біляївська-400.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

14.05.2015 1640Засідання Громадської ради

   14 травня, відбулося засідання Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації, на якому розглянуте питання «Зміст, якість, доступність, основа конкурентноспроможності освіти».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 765 з 1005
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті