Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

ПРОФІЛАКТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК

Кримінальна практика свідчить, що здебільшого зловмисники проникають у квартири чи домівки за відсутності господарів. Майже шістдесят відсотків таких крадіжок скоюється за наводкою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 002702Виконання доручень голови райдержадміністрації

за 2013 рік головами сільських рад

Головою райдержадміністрації надано за 2013 рік та минулі роки 62 доручення, з них головам сільських рад виконувалися у 2013 році 48 доручень, а саме:

- 22 доручення з апаратних нарад, з них по 8 дорученням з різних причин продовжено термін.

- 14 доручень з комплексного виїзду голови до сіл району, з них по 11 продовжено термін виконання з різних причин.

- 12 окремих доручень виконано, з них по 2 доручення дорученням з різних причин продовжено термін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Громадяни, будьте пильними

За минулий 2013 рік до Первомайського райвідділу міліції надійшло 26 звернень про крадіжки з квартир. Здебільшого злодії проникають у помешкання шляхом вільного доступу. На другому місці серед способів проникнення – шляхом підбору ключа, зламу замка вхідних дверей та пошкодження самих дверей. І на третьому – шляхом віджиму пластикового вікна та розбивання скла.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 00937-01До уваги батьків, які виховали п’ятьох і більше дітей до шестирічного віку

Пунктом 8 статті 1 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” передбачено встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною матерям, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку. У зв’язку із набуттям чинності з 1 січня 2014 року Закону України “Про внесення змін до пункту 8 статті 1 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” передбачено, що коли у разі смерті матері або позбавлення її батьківських прав виховання п’ятьох та більше дітей до шестирічного віку здійснювалось батьком, право на пенсію за особливі заслуги перед Україною надається батьку. При цьому враховуються діти, усиновленні в установленому законом порядку.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Випадки телефонного шахрайства

На Первомайщині продовжуються випадки телефонного шахрайства. Прикладом, є випадок: в першій декаді січня до чергової частини Первомайського райвідділу міліції звернулась 58-річна жителька міста Первомайський та повідомила про те, що о 10-30 годині цього ж дня невідомі особи зателефонували на її мобільний телефон та, представившись співробітниками міліції Балаклійського РВ, повідомили, що її 31-річний син скоїв ДТП і знаходиться в міліції. Для вирішення проблеми, шахраї запропонували жінці перерахувати гроші в сумі 6000 гривень на картку «Приватбанку» та пообіцяли звільнити затриманого після отримання грошей. Налякана жінка невідкладно виконала вимоги зловмисників та переказала гроші на вказаний номер картки, після чого подзвонила сину та з’ясувала, що він знаходиться на роботі та в міліцію не доставлявся. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу, допитані свідки події. Даний злочин було внесено в реєстр досудових розслідувань та слідчим Первомайського райвідділу розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального Кодексу України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0010515Робота відділу освіти із зверненнями громадян

      21 лютого 2014 року у районному відділі освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної діяльності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 0010624Районний етап Малих Олімпійських ігор 2014 року

 21 лютого 2014 року на базі Більшовицької гімназії відбувся районний етап Малих Олімпійських ігор. Участь в змаганнях взяли учні 8 навчальних закладів району: Більшовицької гімназії, Берецького, Правдинського НВК, Грушинської, Олексіївської, Червонознаменівської, Ржавчицької та Шульської ЗОШ.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 762 з 904
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті