Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

yak-provesti-yuvilyay-shkoliШановні учні, вчителі, батьки!

  Первомайська райдержадміністрація вітає Вас з чудовим святом останнього дзвоника, який сповіщає про закінчення шкільних занять та початок літніх канікул. Попереду весела пора відпочинку, а для випускників ще більш напружена робота щодо вступу до вищих учбових закладів. Ми висловлюємо щиру подяку педагогам і батькам за їх невтомну працю по вихованню юних громадян нашої країни.
  Бажаю всім міцного здоров"я, щастя, натхнення та нових успіхів в добрих справах !

    З повагою,
Голова райдержадміністрації            В.Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.05.2015 1640Завершення посівної


   Станом на 28 травня, по Первомайському району, по всіх категоріях господарств завершено посів ярих зернових та зернобобових культур на площі 20008 га, або 99% до прогнозу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.05.2015 1637Правила безпеки під час проведення польових робіт

   У четвер, 28 травня, за ініціативою керівництва райдержадміністрації та управління агропромислового розвитку з метою попередження нещасних випадків в сільськогосподарському виробництві відбулася позапланова нарада за програмою «Дотримання вимог правил безпеки під час проведення польових робіт» за участю: голови райдержадміністрації Володимира Павленко, першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, головного державного інспектора інспекції АПК та СКС Харківського територіального управління Держгірпромнагляду Анатолія Хохлова, страхового експерта відділення ВД ФНСВУ в Первомайському районі Валентини Ташликович, спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників сільгосппідприємств району. На нараді розглянуті питання:

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.05.2015 1425Дитині потрібна сім`я

  Життя кожної людини неповторне. Хтось народжується щасливим, комусь доводиться пережити складні обставини долі, але є і такі долі, коли не має змоги щось змінити самому. Саме дитячі долі в руках дорослих, і тому важко переживати за дітей, чиє життя понівечено та з самого початку зруйновано. Відсутність батьківського тепла, маминої колиски на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних - все це є життя дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.05.2015 1402Виїзний прийом до Правдинської сільської ради

  28 травня 2015 року з метою вирішення актуальних проблем голова райдержадміністрації Володимир Павленко разом із представниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян на території  Правдинської сільської ради.    

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27052015 1546Не перетворюйте життя на недопалок

  Останні роки у світі збільшується кількість курців, а серед молоді куріння набуло розмаху справжньої епідемії. Україна – не виняток.
  За рік 500 тисяч підлітків вперше пробують затягнутися цигаркою. Більшість із них дуже швидко стають залежними від тютюну. За статистикою, в 11 років починають палити хлопці, а дівчата – в 14. За таких тенденцій незабаром вік курців знизиться до 8 років, що значно підвищить смертність.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 21435Роз'яснено механізм отримання компенсації від держави за куплений в магазині котел на твердому паливі

  Продовжується надання державної фінансової підтримки приватним особам, об'єднанням співвласникам багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам для підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії. Про це повідомляє заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня761762763764765766767768769770НаступнаКінець»

Сторінка 761 з 1005
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті