Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

21.08.2015 1522Шановні земляки!

  Вітаю вас із головним святом нашої країни - Днем Незалежності України. Нашій державі виповнюється 24 роки, і в ці дні варто згадати про те, як багато праці, сил і душевних прагнень було покладено поколіннями наших предків для того, щоб ми могли жити у власній країні. Починаючи з часів Київської Русі, українці завжди прагнули жити в демократичній, європейській державі, і нам зараз випав шанс втілити в життя цю мрію.
  Безумовно, будівництво держави - процес тривалий, він вимагає зусиль з боку всього суспільства і кожного окремо взятого українця. Але вже зараз можна сміливо говорити про те, що Україна стоїть на тому шляху, до якого прагнула завжди, - шляху європейської демократії. І кожен із нас може і повинен зробити все від нього залежне, щоб наша держава безперестанку рухалося по цьому шляху - тільки вперед.
  Останні два роки були не самими простими для нашої країни і для нашого регіону, але ми витримали всі труднощі, не зійшли зі свого шляху, ми розвиваємося та рухаємося у вірному напрямку. За цей час ми загартували свій дух, згуртувалися, зміцнили віру в краще майбутнє для України. Наша сила - в нашій єдності.
  У цей день я хочу привітати всіх із тим, чого нам уже вдалося досягти, і побажати не зупинятися ні на хвилину: працювати, будувати і розвивати Україну. Переконаний, що справжні патріоти - це, в першу чергу, люди, які щоденною працею створюють сьогодення та майбутнє своєї країни. Зі святом, дорогі земляки! Добра вам, щастя і мирного неба над головою!

Голова Харківської обласної державної адміністрації   Ігор Райнін

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2015 1111ВИПЛАТИ ТА ГАРАНТІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИМ, РЕЗЕРВІСТАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ НА ОСОБЛИВИЙ ПЕРІОД

  Інформаційно-консультаційний (ресурсний) центр надає психологічні, інформаційні та інші види соціальних послуг:
-          демобілізованим із зони АТО військовослужбовцям, службовцям правоохоронних органів, членам їх сімей;
-          учасникам антитерористичної операції;
-          іншим особам, які постраждали та/або приймали участь в подіях, пов’язаних з проведенням антитерористичної операції, проживали на тимчасово окупованих територіях України, та потребують соціальної підтримки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2015 1038З Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

  21 серпня 2015 р. на площі біля Первомайської райдержадміністрації відбувся святковий концерт, присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2015 0211Відбулося чергове засідання Громадської ради

  20 серпня 2015 року відбулося чергове засідання  Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації за темою "Людина та ії здоров’я".  Були присутні члени Громадської ради, голови сільських рад, представники громадськості, засоби масової інформації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

20.08.2015 1611Позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

  20 серпня 2015 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в режимі відео конференції з питань: “Щодо запобігання виникнення пожеж на території області і оперативного реагування на них”; “Про посилення заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Харківської області”, за участю голови райдержадміністрації Володимира Павленко, заступника голови райдержадміністрації Олега Приймака, начальників управлінь райдержадміністрації та фахівців з зазначених питань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 2014zakonРоз’яснення мешканцям району положень Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

  Впровадження реформи місцевого самоврядування шляхом об’єднання територіальних громад є однією з найбільш актуальних тем, що цікавить населення на сьогоднішній день.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

09.07.2015 1636Конкурентні переваги для села

  Настає напружений час для сільських громад: по-перше, реформа місцевого самоврядування, яка впевнено крокує вперед, а по-друге, скоро початок виборчого процесу місцевих виборів, які будуть проходити за новою змішаною системою.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 759 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 71 гостей на сайті