Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

25.08.2015 1312Робота з забезпечення населення якісною питною водою

    Рішенням Харківської обласної ради від 18.06.2015 року № 1228-VI сесії VI скликання затверджено виділення коштів на суму 350 тис.грн. на “Реконструкцію водогону в селищі Комсомольське Первомайського району Харківської області” на ділянці 750 метрів. Проведені всі узгодження щодо виконання робіт. Закуплені необхідні матеріали. Завдяки проведенню зазначених проектом робіт якісним питним водопостачанням будуть забезпечені мешканці по вулицям Харківській та Восточній селища Комсомольське.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

1143Шануючи пам'ять

  В останній час серед спортивної громадськості району стало доброю традицією вшановувати пам'ять знаних на наших теренах спортсменів, спортивних наставників та керівників сільгосппідприємств, які свого часу активно підтримували розвиток фізкультури та спорту своїх територіальних громад, спортивними змаганнями та турнірами. 21 серпня, за ініціативи гравців різних поколінь футбольної команди «Колос» с. Більшовик, пройшов футбольний матч присвячений пам'яті Кривоносу Олексію Власовичу, який стояв у витоків створення цього спортивного колектив.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

25.08.2015 1150Ювілей жительки с.Комсомольське

  25 серпня відзначала свій 90 - річний ювілей жителька с.Комсомольське Оспіщева Наталя Федорівна.
  Привітали з ювілеєм Наталю Федорівну голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко, голова Первомайської районної ради Андрій Біда, директор територіального центру Юрій Гнатенко, завідувач відділення надання натуральної та грошової допомоги Людмила Митрофанова, голова Берецької сільської ради Микола Панов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

25.08.2015 1127Відсвяткували по спортивному

    Напередодні відзначення 24 – річниці Дня Незалежності України на районному стадіоні «Колос» пройшли спортивні заходи присвячені цій знаменній даті.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

25.08.2015 0930Дев’ятеро засуджених Первомайської виправної (№117) напередодні святкування Дня Незалежності України отримали паспорта громадянина України

  22 серпня 2015 року напередодні святкування 24-ї річниці Дня Незалежності України – дев’ятеро засуджених Первомайської виправної колонії (№117) отримали паспорта громадянина України. Троє засуджених вперше, а шестеро громадян -  в зв’язку із втратою.
  Цьому, значному для громадян заходу, передувала ретельна робота персоналу відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи та спеціалістів міграційної служби в частині оформлення документів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51Про видання Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

    Просимо взяти до уваги керівників установ, підприємств, організацій Первомайського району, що листом Державного архіву Харківської області від 04.08.2015 р. № 01-39/876 проінформовано архівний відділ Первомайської райдержадміністрації  про те, що у вересні-жовтні 2015 року окремою книжкою буде видано Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5 та зареєстровані в Мін’юсті 22.06.2015 за № 736/27181 (далі — Правила).

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

24082015 1540Шановні мешканці Первомайщини!

  Первомайська райдержадміністрація щиро вітає вас з загальнодержавними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!
  24 серпня – особлива дата для українського народу. Вона вінчає одвічне прагнення українців до незалежності, державності, право самим обирати свою долю.
  24 роки потому розпочалася історія нашої Батьківщини, як суверенної і незалежної держави. Проголошення акту Незалежності України було першим кроком до політичної, соціальної, економічної самостійності. Того пам’ятного року було доведено, що на карті світу є така країна – Україна. Від всіх нас зараз залежить гідне майбутнє наших дітей, онуків, всього майбутнього покоління. Ми впевненні, що всім нам вистачить терпіння, наснаги, працелюбності і поваги до своєї країни, для знаходження вірних способів у подоланні загальних проблем.
  В цей святковий день хочеться побажати щастя і добробуту кожній родині, нехай ваші оселі завжди будуть оплотом сімейної радості, миру, здоров’я та злагоди!

З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації                В.Павленко  

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 758 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті