Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

02.09.2015 1505Шановні первомайці!

   Сьогодні, 2 вересня, ми відзначаємо 70-у річницю закінчення Другої Світової війни.
Довгих шість років, з 1 вересня 1939 по 2 вересня 1945, тривала наймасштабніша світова війна в історії людства, в якій взяла участь 61 країна планети.
   Воєнні дії відбувались на території 40 країн, а загальнолюдські втрати склали близько 50-55 млн. осіб. Значних втрат поніс і український народ. Протягом цієї війни зруйновано майже 700 міст, 28 тис. сіл та загинуло близько 10 млн. чол.
   Цього дня, ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, хто поліг у жорстокому бою, хто після Перемоги помер від ран і не дожив свого віку. Ми славимо тих, хто самовідданою працею в тилу наближав перемогу над ворогом. За це ми будемо вдячні Вам довічно. Пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь.
   Вітаючи з 70-ю річницею закінчення Другої Світової війни хочу побажати усім міцного здоров’я, злагоди, добробуту, щастя, а головне - мирного неба над Первомайщиною і усією Україною!

Голова райдержадміністрації                         Володимир Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

02.09.2015 1401Свято Першого дзвоника

   01 вересня 2015 року за парти навчальних закладів сіли 937 учнів Первомайського району. До 1-х класів прийшло 95 школярів, до 10-х класів — 70 учнів і до 11-х класів — 55. Урочисті заходи в навчальних закладах району відвідали представники влади, органів місцевого самоврядування, почесні громадяни, землекористувачі, приватні підприємці, ветерани педагогічної праці, батьки.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

21.08.2015 1522Шановні земляки!

  2 вересня ми разом з усім світом відзначаємо 70-у річницю завершення Другої світової війни. Ця війна – найбільша з катастроф, що ставалися на Землі, вона забрала колосальну кількість життів. Наша країна за 6 років Другої світової втратила більше людей, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом. Біля 10 мільйонів українців загинули на фронті, під час окупації, півмільйона наших співгромадян стали жертвами Холокосту в Україні.
  Наша країна зробила значний і тяжкий внесок у перемогу над фашизмом. Визнанням цього внеску стало приєднання нашої Батьківщини в 1945 році до числа країн-засновниць ООН.
У цей день ми згадуємо всіх, хто загинув у Другій світовій війні і ще раз наголошуємо: світ має зробити все для того, щоб подібне ніколи не повторилося. За останній рік нам довелося згадати, що таке війна. Перебуваючи на мирній, сонячній Харківщині, маємо завжди пам’ятати про те, що заради нас сьогодні тисячі українських воїнів боронять країну на сході. Сьогодні і їх день – свято мужніх чоловіків, які інколи ціною власного життя захищають Україну і весь світ від військової загрози.
  Дорогі земляки, я вітаю вас із 70-ю річницею завершення Другої світової війни і бажаю, щоб над нашими головами завжди було мирне небо, щоб наші діти зростали в процвітаючій країні, у безпеці й відчували впевненість у своєму майбутньому. Сьогодні керівництво країни та керівництво обласної державної адміністрації робить все для того, щоб це моє побажання втілилося в життя.
Голова Харківської обласної державної адміністрації   Ігор Райнін

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

19645Шановні працівники нотаріату!

  Первомайська районна державна адміністрація вітає вас з професійним святом – Днем нотаріату!
  Бути нотаріусом — велика честь та непомірна відповідальність. Своєю кропіткою повсякденною працею ви стверджуєте недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви закону, без чого не можливе існування демократичної, правової держави.
  Від усієї душі бажаю вам мирного неба, стабільності та процвітання, послідовності та мудрості в служінні Закону, успішної професійної та особистої самореалізації, здоров’я й упевненості в завтрашньому дні.

Голова райдержадміністрації                    В.Павленко

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.09.2015 1648У Центрі надання адміністративних послуг Первомайського району документували 16-ти річних громадян України

  В Центрі надання адміністративних послуг Первомайської районної державної адміністрації відбулося урочисте вручення паспортів громадянам України, яким виповнилося 16 років у серпні 2015 року.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.07.2015 1555Децентралізація – шанс створити фінансово незалежні громади

  Під час робочих зустрічей керівництва райдержадміністрації з жителями сільських рад, люди все частіше піднімають питання щодо реформи місцевого самоврядування. У світі останніх подій стосовно внесення змін до Конституції – основного Закону України, перед громадянами постає питання, а чи потрібні нам ці зміни?

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

01.09.2015 15011 вересня Україна відзначає День знань

  Сьогодні всі школярі країни святково вдягнені, з повітряними кульками і квітами зібралися на урочисту лінійку, щоб почути свій перший дзвоник у новому навчальному році. В Первомайському районі в новому учбовому році прийшли до шкіл 93 першокласники, а загалом по школам району перший дзвоник пролунав для 937 учнів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 757 з 1037
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті