Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

24242424Спроможна громада – сильна держава

  На Первомайщині триває обговорення реформи місцевого самоврядування. З цією метою керівництво районної державної адміністрації постійно спілкується з жителями населених пунктів і роз’яснює громадянам, чому не треба боятися реформ і як вплине об’єднання на різні сфери суспільного життя.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

31.08.2015 1547Розширена апаратна нарада райдержадміністрації

  31 серпня 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка, відбулась розширена апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільських голів району.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.08.2015 1239Вирішення актуальних проблем

  28 серпня   поточного року з метою вирішення актуальних проблем району голова райдержадміністрації Володимир Павленко разом із представниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян на території Єфремівської сільської ради.   
    Метою таких зустрічей є не тільки ознайомлення з проблемами громади та її жителів, а й надання методичної допомоги сільській раді. На початку зустрічі сільський голова Анатолій Страхов проінформував присутніх та громаду села про те, що зроблено за рік в сільській раді, ознайомив з пріоритетними завданнями, над якими працює актив села.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.08.2015 1123До уваги підприємців!

  Первомайська райдержадміністрація нагадує, що Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації в рамках сприяння розвитку малого підприємництва в Харківській області на 2011-2015 роки, з 15 липня по 15 вересня 2015 року, проводить конкурс серед суб’єктів малого підприємництва Харківської області на отримання безвідсоткового мікрокредиту в розмірі від 25 до 50 тис. грн. - строком до 1 року, от 50 до 100 тис. грн. - строком до 2 років.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.08.2015 0910Відкриття дитячого ігрового майданчика

  Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Новоберецьке Єфремівської сільської ради, 27 серпня поточного року, відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика в центральній частині села.
  Майданчик  з’явився завдяки участі  сільської ради у  міні-проекті та допомозі з боку директора ТОВ “АПК Більшовик ” , депутата районної ради Андрія Овчаренко, депутата районної ради Світлани Дроботенко та депутата сільської ради Віктора Біляєва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

2014 2014zakonРоз’яснення мешканцям району положень Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

  Впровадження реформи місцевого самоврядування шляхом об’єднання територіальних громад є однією з найбільш актуальних тем, що цікавить населення на сьогоднішній день.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

27.08.2015 1055Проведення районної серпневої конференції

    27 серпня 2015 року проведено районну серпневу педагогічну конференцію та методичну студію з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за темою: Формування морально-духовних цінностей особистості як основи людиноцентризма.
    У роботі серпневої педагогічної конференції та методичної студії взяли участь: голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Андрій Біда, заступник голови Первомайської райдержадміністрації Олег Приймак, начальник відділу освіти Людмила Кирко, працівники методичного кабінету відділу освіти, керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 756 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті