Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо сприяння забезпечення молоді першим робочим місцем


    На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо сприяння забезпечення молоді першим робочим місцем, згідно плану Головних подій тижня, в Первомайському районі 25 червня відбулась в Біляївському навчально-виховному комплексі зустріч заступника голови райдержадміністрації І.В. Бомко з випускниками, в ході якої відбулося обговорення конкурентоспроможних професій на ринку праці. Охоплено молоді – 52 чоловіки. До зустрічі також були залучені профконсультанти міськрайонного центру зайнятості.

 
PDF Друк e-mail

На виконання соціальних ініціатив Президента України  в галузі фізичної культури та спорту.


   На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя Первомайською райдержадміністрацією 21 червня 2013 року організовані змагання з туристичного багатоборства серед учнівської молоді району, в яких прийняло участь понад 120 осіб. Змагання проходили в с.Закутнівка за участю голови райдержадміністрації В.А.Намчука та заступника голови райдержадміністрації В.М.Засухи. В ході турніру були проведені конкурси на найкращу туристичну пісню, на приготування найкращої туристичної страви, конкурс саморобок  та конкурс подолання туристичної смуги перешкод.
   Переможці змагань були відзначені грамотами та подяками голови райдержадміністрації, були вручені цінні подарунки.

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники і ветерани митної служби!


   Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем митної служби України.
   В усі часи митниця була невід'ємною частиною державного суверенітету України, передовим форпостом на її рубежах. Ваш обов‘язок – своєю чесною та сумлінною працею на дорученому напрямку діяльності, високими моральними якостями і професіоналізмом покращувати імідж Служби, здобути довіру суспільства до Українського митника.
   Віримо, що митники докладатимуть активних зусиль задля подальшого оновлення роботи Служби, вірно служитимуть інтересам України та її народу, з честю примножуватимуть кращі професійні традиції старшого покоління.
   Сердечно бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, добра, благополуччя і нових успіхів в ім’я нашої держави.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі Первомайщини!


   Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання зі святом Святої Трійці!
   Свята Трійця – це символ благословення та благодаті Божої, без яких неможливе Духовне життя. Ця таємнича сила поновлює та перетворює весь внутрішній світ християн. Все найвеличніше та найцінніше, що тільки кожен може бажати – подає Дух Святий! Тому всі православні християни так урочисто та радісно зустрічають це Свято.
   У день Святої Трійці бажаємо всім Божого благословення! Щоб тепло, щастя, світло та любов нескінченно переповнювали Ваші серця.

З повагою,
Голова райдержадміністрації        Голова районної ради
В.Намчук                                          А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають всіх державних службовців та ветеранів державної служби з професійним святом!
   Головною метою Вашої праці є служіння державі, інтересам народу. Саме від Вашого професіоналізму, авторитету залежить майбутнє становлення та розквіт нашої країни в соціальній, економічній сфері, на всесвітній політичній арені, Ви маєте бути гідними представниками державної влади, бути корисними для інтересів суспільства в цілому та для кожної людини окремо.
   Бажаємо Вам міцного здоров'я, добробуту, взаємоповаги, миру та злагоди, творчих успіхів у Вашій важливій справі!
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!


   Сьогодні день, який обертає наші погляди і серця в минуле, опалене полум'ям, засмучене гіркотою втрат, овіяне славою героїв. Багато років потому фашистські війська підступно скоїли напад на нашу землю. Прийшов час випробувань для всього народу. І повстав народ, і був гнів його святий і правий, бо йшли вони захищати рідну країну, своїх близьких, майбутнє своїх дітей. Багатьох зрадила та війна, не всіх дочекалися матері і кохані. Але не тільки смерть спіткали вони в тих ратних боях, пам'ять і славу в віках знайшли ті герої.
   Знову й знову вклоняємося ми перед захисниками Вітчизни, дякуючи за мирне безхмарне небо, що сяє сьогодні над Україною завдяки їх мужності й патріотизму. Вічна їм шана і пам'ять!
    
З глибокою повагою,
Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники медицини!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада сердечно вітають працівників медичних установ з нагоди їх професійного свята. Всім відомо, що мета Вашої благородної справи – постійна потреба та готовність прийти на допомогу.
   В нашому районі виросло багато гарних лікарів-спеціалістів своєї справи, гідних поваги та високої подяки. Низький уклін Вам, велике спасибі всім, хто присвятив себе благородній справі – служінню людям, зміцненню їх здоров'я.
   Висловлюючи Вам глибоку вдячність, бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччя, злагоди та любові на довгі роки.
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 755 з 783
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті