Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

На «Турбоатомі» діє система наступності кадрів


   Про це 25 червня в ході прес-туру представників ЗМІ у ВАТ «Турбоатом» на тему: «Наставництво як форма забезпечення першим робочим місцем» повідомив генеральний директор підприємства Віктор Суботін.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оздоровча кампанія в Харківській області триває в нормальному режимі


   Про це в ефірі програми Харківського обласного телебачення в програмі «Час влади» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Він нагадав, що питання літнього дитячого оздоровлення є одним з етапів реалізації соціальних ініціатив Президента України. На Харківщині з 36 дитячих оздоровчих таборів на Харківщині сьогодні працюють 34. Два розпочнуть роботу в середині липня, це пов'язано з етапами підготовки тренувань в одному таборі і передачею другого на баланс районної ради, з метою збільшення фінансування. Євген Савін сказав, що в даний час йде оформлення документів, вже виділені додаткові гроші на педагогічний колектив та харчування.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Одне з найголовніших завдань - залучення дітей до занять спортом


   Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення зазначив, що сьогодні одне з основних завдань - залучення дітей до масових занять спортом. Це одна з соціальних ініціатив Президента України, яка виконується в Харківській області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На відновлення всіх спортивних майданчиків на території Харківщини необхідно понад 400 млн. грн.


   Про це в ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін. Зокрема, він зазначив, що розвиток спорту в Україні є однією з соціальних ініціатив Президента України, і в Харківській області цьому приділяється велика увага.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

До процесу популяризації спорту на Харківщині залучають відомих спортсменів


   Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення розповів про те, що для реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо залучення до занять спортом і фізичною культурою, популяризації здорового способу життя на Харківщині залучаються відомі спортсмени. Він зазначив, що у молодого покоління завжди безліч кумирів, а спортсмени це якраз ті, на яких потрібно рівнятися.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Оздоровлення 5,5 тис. дітей Харківщини на узбережжі Чорного та Азовського морів – результат реалізації соціальних ініціатив Президента України


   717 дітей Харківщини 19 червня вирушили в Євпаторію для оздоровлення в санаторних закладах «Феміда», «Прометей» і «Таврія» за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності . Раніше, 15 червня, ще 240 дітей поїхали в Скадовськ для оздоровлення на узбережжі Азовського моря.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні сільськогосподарські товаровиробники!

   З метою встановлення проблемних питань, які впливають на якість надання державної фінансової підтримки суб’єктам господарювання у агропромисловому комплексі просимо Вас прийняти участь в запропонованому анонімному анкетуванні.
   Відповідь просимо надати до сектору інспектуванні в Первомайському районі у будь-який зручний для Вас спосіб: за адресою - 64105, Харківська область, м. Первомайський, 3 мікрорайон, буд.35, сектор інспектування в Первомайському районі або E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
   Дякую за співпрацю,

Завідувач сектору інспектування в
Первомайському районі
Лозівської міжрайонної ДФІ                             Т.І. Стещенко

 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 754 з 783
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті