Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

1346564311 imagesШановні підприємці!

  Первомайська районна державна адміністрація вітає вас з професійним святом – Днем підприємця!
  В цей день хочеться щиро відзначити яка необхідна і поважна ваша праця. Кожен з вас є тим маленьким гвинтиком, на якому утримується великий механізм – економіка нашої країни. Ви є нашою надією на відродження і стабілізацію. Створення нових робочих місць, задоволення попиту населення, утримання високого рівня обслуговування, запровадження нетрадиційних методів роботи – непроста і нелегка наука, яка потребує великих організаційних здібностей, вимогливого ставлення до себе, відповідальності перед людьми за свою працю.
  Хочеться побажати всім підприємцям Первомайщини здоров’я, щастя, оптимізму, впевненості в своїх силах і нехай вам таланить в усіх починаннях.

Голова райдержадміністрації                    В.Павленко  

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

04.09.2015 1138Комсомольський - зі світлом

   03 вересня одразу на трьох вулицях селища Комсомольський було включено вуличне освітлення. На урочистому заході були присутні: голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова райради Андрій Біда, голова Берецької сільради Микола Панов, мешканці села.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

but51Управління праці та соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації в Харківській області повідомляє, що для роз’яснення питань щодо надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, щодо обліку внутрішньо – переміщених осіб та організації роботи з соціальної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції звертатись за телефоном “Гарячої лінії” 3-52-63.
  З питань призначення житлової субсидії звертатись за телефоном “Гарячої лінії” 3-32-06.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

06.07.2015 1555Добровільне об’єднання територіальних громад позитивні зміни у сфері децентралізації влади

  Впровадження реформи місцевого самоврядування шляхом об’єднання територіальних громад є однією з найбільш актуальних тем, що на сьогоднішній день цікавить населення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

09.07.2014 men-vs-womenГендерна рівність у колективних договорах

  З метою досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України Верховною Радою України в 2005 році було прийнято Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

23.07.2015 1638Важливість реформи

На зустрічі з жителями Правдинської сільської ради заступник голови райдержадміністрації Олег Приймак поспілкувався на тему важливості здійснення реформ в Україні.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

28.04.2015 1501Делеговані повноваження під контролем

  02 вересня 2015 року на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 04 жовтня 2014 року № 363 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» відбулась комплексна перевірка виконкому Киселівської сільської ради з питань здійсненнями делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час перевірки, з метою удосконалення форм та методів роботи, відповідними спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації була надана практична та методична допомога працівникам Киселівської сільської ради в частині виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 753 з 1034
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті