Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

    На виконання п.2.38 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції України на ІІ квартал 2012 року та п.1.1.5.54. Плану контрольно-ревізійної роботи ДФІ в Харківській області на ІІ квартал 2012 року, ДФІ в Харківській області проводить планову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Головного управління Держкомзему у Харківській області (далі – ГУДХО, управління) за 2010, 2011 роки та завершений звітний період 2012 року.
    За наявною в ДФІ в Харківській області інформацією мають місце анонімні звернення щодо помилок, які допущені при виготовленні державних актів на право власності на земельні ділянки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.05.2009 №844 (далі – Постанова №844). Під час безоплатного оформлення технічної документації громадянам невірно встановлені межі, як наслідок акти на право власності на землю не є чинними. При цьому, громадяни зверталися впродовж 2011 та 2012 років зі скаргами стосовно неточностей до управлінь Держкомзему областей, яким запропоновано провести виготовлення нових актів на право власності на землю  за власний рахунок, орієнтовною площею 400 грн. за кожний.
    Крім того, мають місце випадки звернень громадян щодо необхідності додаткової плати за видачу державних актів на право власності на землю отримувачами відповідно до тарифів, визначених постановою Кабінету Міністрів України 01.08.2011 №835 «Деякі питання надання Державним агентствам земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг».
    Шановні громадяни, у разі наявності вищевикладених фактів або випадків, які можуть свідчити про порушення законодавства у сфері земельних відносин з боку Головного управління Держкомзему у Харківській області та його територіальних органів, просимо Вас повідомити ДФІ в Харківській області зручним для Вас способом – на телефон довіри ДФІ в Харківській області 057-705-11-22, або на Е-mail ДФІ в Харківській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
PDF Друк e-mail

Олексіївська фортеця - історичні традиції на сучасній Первомайщині

 

 

      28 - 29 липня 2012 року на Первомайщині відбувся дводенний етнічний фестиваль – Олексіївська фортеця. Захід, що проводився вдруге дуже полюбився не тільки жителям Первомайщини, але і гостям, яких було декілька тисяч. 
     Безпосередню участь у етнічному заході взяли перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, депутат Харківської обласної ради Дмитро Добкін, начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов а також гості з різних районів Харківської області та інших регіонів України. 
     Свято відкрив історичний персонаж - Данило Апостол, який вручив голові райдержадміністрації Віктору Намчуку та почесним гостям ключ від фортеці.
     Родзинкою «Олексіївської фортеці» були лицарські бої - поєдинки на мечах і видовищні масові битви, штурм укріплення і змагання, які показали глядачам більше100 учасників клубів історичних реконструкцій з України, Росії та Білорусі. Вражали і костюми учасників турніру: класичні середньовічні, східні, іранські та монгольські.
     Також, на території фортеці було відтворено справжнє середньовічне військове поселення з корчмою, в якій під відкритим небом готували страви за оригінальними старовинними рецептами. Таким чином, відвідувачі фестивалю змогли побачити справжні предмети військового табору, спробувати традиційну кухню стародавніх часів.
     Різноманітні та цікаві експозиції представили сільські ради: біля водойми і бунгало глядачі могли спробувати гавайські екзотичні напої; сфотографуватися на тлі корабля з русалкою і Нептуном, побувати в східній країні; поворожити на майбутнє, минуле і сьогодення в справжньому циганському таборі.
     У концертну програму особливий колорит внесли зірки української естради - співачка Гайтана та гурт «Танок на майдані Конго». Також всі святкові дні розважали гостей «Олексіївської фортеці» аматорські колективи, фольклорні ансамблі Первомайського району та міста. Особливо святковий настрій внесли учасники ансамблю народних інструментів музичного відділення школи мистецтв.
     За словами голови райдержадміністрації – Намчука Віктора Антоновича, проведення фестивалю - не єдиний крок у популяризації Олексіївської фортеці як туристичного об'єкта. В найближчі роки в Первомайському районі облаштують музей, головними експонатами якої стануть предмети, знайдені на території укріплення, а також будуть розроблені туристичні маршрути по історичних місцях Первомайщини.
     Керівництво Харківської області пообіцяло, що наступного року фестиваль отримає статус обласного, а це дозволить провести захід з великим розмахом і великою кількістю залучених коштів. Тому «Олексіївська Фортеця» чекає нових гостей і наступного року.

 

 За матеріалами міськрайонної газети «Знамя труда»

 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники торгівлі!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро та сердечно вітають працівників торгівлі з професійним святом!
Незважаючи на всі негаразди в цей непростий час працівники торгівлі роблять все для кращого обслуговування населення, задоволення попиту мешканців району та міста, вдосконалюють свої навички та майстерність в умовах ринкових відносин.
Сподіваємось, що Ви і надалі будете підвищувати культуру обслуговування, розширювати різноманітність послуг, сприяти своєю працею відродженню торгівельної галузі та економіки району.
Прийміть найкращі поздоровлення зі святом, міцного Вам здоров'я, щастя, наснаги в роботі!


Голова райдержадміністрації      Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні співвітчизники!

Прийняття Київською Руссю християнства стало подією вселенського значення, що на віки визначила духовну долю нашої Церкви й українського народу й донині має величезний вплив на життя суспільства й держави.
Як свідчить багатовікова історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невичерпний духовний і культурний потенціал християнства дає нам благодатні сили для творення добра, примноження любові та подолання негараздів.
Нехай День Хрещення Київської Русі, відзначення пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира означиться в нашому житті осмисленим спадкоємним долученням до вічних смислів буття і вічного життя.
Бажаємо всім щастя, здоров’я, мира та злагоди у Ваших родинах.


Голова райдержадміністрації       Голова районної ради
В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail

 

 

28 та 29 липня 2012 року на історичній території Первомайського району відбудеться етнографічне свято «Олексіївська фортеця».

 

Урочисте відкриття свята 28  липня  2012 року  о 12.00

 

     У заході візьмуть участь лицарі з м. Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та з інших держав - Білорусь, Росія, Молдова.

 

     Глядачі спостерігатимуть не лише за битвою лицарів, а і за їхнім побутом. Військові табори, стародавня зброя та одяг – все це дозволить глядачам доторкнутися до історії середньовіччя. На святі відбудеться концертна програма і виставка – ярмарок народних мистецтв. А вночі – запальна дискотека та святковий феєрверк!

      

Запрошуємо усіх взяти участь у цій знаковій події Первомайщини!


 

   

 
PDF Друк e-mail


Шановні жителі району та міста!


Минуло вже 22 роки з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України. Цей правовий акт відкрив українському народові шлях до незалежності.

Ключові постулати Декларації залишаються наріжним каменем новітнього вітчизняного державотворення, фундаментом внутрішньої та зовнішньої політики. Положення, визначені актом більш ніж два десятиріччя тому, і сьогодні є дороговказом та джерелом натхнення для тих, хто здійснює реформи в усіх сферах суспільного життя.

Ми можемо з упевненістю сказати, що основні принципи, закладені в ухваленому 16 липня 1990 року документі, реалізовані. Україна розвивається як незалежна, демократична та правова держава. Зичимо усім добра, злагоди та благополуччя.

Голова райдержадміністрації       Голова районної ради

В.Намчук                                        А.Біда

 
PDF Друк e-mail


Шановні бухгалтери!


Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають вас з Днем бухгалтера!

Від Вашого професіоналізму та сумління великою мірою залежить злагоджена продуктивна робота підприємств, установ і закладів району.

Практично всі ми користуємося результатами вашої праці, адже ви займаєтеся фінансово – господарською діяльністю, сприяєте становленню та зростанню національної економіки, поповнюєте бюджет податками, нараховуєте заробітну плату й пенсії.

Ваша щоденна, клопітка робота складна й безперечно надзвичайно важлива.

Вітаючи вас з професійним святом, бажаємо здоров'я, добробуту, миру, злагоди, задоволення результатами власної праці та гідної її винагороди.


Голова райдержадміністрації        Голова районної ради

В.Намчук                                         А.Біда

 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 751 з 763
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті