Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Створення сприятливих умов для ведення бізнесу є продовженням соціальних ініціатив Президента України та Уряду.


   4 липня 2013 року в  атмосфері конструктивізму та злагодженості  в райдержадміністрації  відбувся «круглий стіл» з підприємцями району під головуванням заступника голови райдержадміністрації. І.В.Бомко з питання реалізації соціальної ініціативи Президента України В.Януковича в частині створення сприятливої атмосфери для розвитку підприємництва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Глава держави наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області


   Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області активно розвивається система підтримки підприємництва


   Як наголосив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, на Харківщині докладаються максимальні зусилля для створення комфортних умов роботи підприємців, що є частиною реалізації завдань Президента України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні судові експерти!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають судових експертів з професійним святом.
   Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.
   Вітаючи всіх Вас зі святом, бажаємо щастя, здоров’я, творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх Ваших справах та починаннях. Нехай удача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail


Зміни в законодавстві поступово наближають Україну до європейської якості життята ведення бізнесу. Михайло Добкін


   Днями до Верховної Ради був поданий законопроект, мета якого – зруйнувати систему регуляції окремих видів бізнесу з боку держави. Це зазначив у ході робочої поїздки до Чугуївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він додав, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для малого та середнього бізнесу, кожен регіон по-своєму намагається допомагати підприємцям позбавлятися від чиновницьких перепон і бар'єрів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail


Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області


   Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної податкової служби!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають всіх податківців з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби!
   Сьогодні ваша праця відіграє велику роль, адже завдяки їй поповнюється бюджет нашої держави, залежить виплата пенсій, допомога малозабезпеченим верствам населення і функціонування країни в цілому. Ваша праця нелегка і відповідальна.
   Бажаємо Вам успішної роботи у здійсненні податкової політики держави, здоров"я, щастя, сімейного затишку та добробуту.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
«ПочатокПопередня751752753754755756757758759760НаступнаКінець»

Сторінка 751 з 783
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті