Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У Єдиному дозвільному центрі міста Харкова

зведена до нуля корупційна складова


   Як заявив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін після відвідування Єдиного дозвільного центру міста Харкова, завдяки ретельно налагодженій роботі Центру практично зведена до нуля корупційна складова при відкритті бізнесу. Таким чином на Харківщині успішно реалізуються завдання щодо оптимізації умов ведення бізнесу в Україні, поставлені Президентом України Віктором Януковичем.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Розвиток малого та середнього бізнесу сприяє забезпеченню зайнятості населення в області


   Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – одне із завдань Президента України. Як повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, Харківська область знаходиться на другому місці в Україні за середнім показником фізичних осіб-підприємців, кількості малих підприємств на 10 тисяч населення.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Створення сприятливих умов для ведення бізнесу є продовженням соціальних ініціатив Президента України та Уряду.


   4 липня 2013 року в  атмосфері конструктивізму та злагодженості  в райдержадміністрації  відбувся «круглий стіл» з підприємцями району під головуванням заступника голови райдержадміністрації. І.В.Бомко з питання реалізації соціальної ініціативи Президента України В.Януковича в частині створення сприятливої атмосфери для розвитку підприємництва.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Глава держави наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області


   Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області активно розвивається система підтримки підприємництва


   Як наголосив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, на Харківщині докладаються максимальні зусилля для створення комфортних умов роботи підприємців, що є частиною реалізації завдань Президента України.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні судові експерти!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають судових експертів з професійним святом.
   Ваша плідна праця та високий професіоналізм, відданість роботі, принциповість завжди є запорукою у встановленні справедливості українського Правосуддя, захисту прав і свобод громадян, побудови в Україні правової держави.
   Вітаючи всіх Вас зі святом, бажаємо щастя, здоров’я, творчої наснаги, мудрості та рішучості, нових ідей, натхнення у всіх Ваших справах та починаннях. Нехай удача та успіхи будуть Вашими постійними супутниками, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
PDF Друк e-mail


Зміни в законодавстві поступово наближають Україну до європейської якості життята ведення бізнесу. Михайло Добкін


   Днями до Верховної Ради був поданий законопроект, мета якого – зруйнувати систему регуляції окремих видів бізнесу з боку держави. Це зазначив у ході робочої поїздки до Чугуївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він додав, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для малого та середнього бізнесу, кожен регіон по-своєму намагається допомагати підприємцям позбавлятися від чиновницьких перепон і бар'єрів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня741742743744745746747748749750НаступнаКінець»

Сторінка 742 з 774
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті