Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Вирують спортивні  пристрасті на футбольних полях району

   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича, доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкіна, з метою розвитку футболу у Харківській області та Первомайському районі, відповідно до завдань «Комплексної цільової Програми розвитку футболу Харківської області на 2013-2016 роки», за ініціативи голови Первомайської райдержадміністрації Віктора Намчука та підтримці голови районної ради Андрія Біди, після п’ятирічної перерви, був створений футбольний клуб «Первомайський», який приймає участь в регулярній першості Харківської області серед команд І футбольної ліги.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні археологи!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада вітають археологів з професійним святом – Днем археолога.
   Більшість історичних подій, подробиць життя наших пращурів визначаються саме завдяки археологічним розкопкам, роботі археологів. Територія Первомайського району зберігає чимало таємниць. Шана і повага самовідданій праці археологів, щира подяка за внесок у розвиток історичної науки.
   Бажаємо Вам щастя, здоров’я та успіхів в археологічних дослідженнях нашого району.

З повагою,
Голова райдержадміністрації       Голова районної ради
В.Намчук                                         А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Проведено чергове засідання Комісії  з питань захисту прав дітей райдержадміністрації


   14 серпня 2013 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Первомайської районної державної адміністрації, яке провів  голова райдержадміністрації Віктор Намчук.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Підтримка ветеранського руху


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, з метою посилення соціального захисту та розв’язання найгостріших соціальних проблем шляхом посилення соціальних гарантій, збільшення компенсаційних виплат, підвищення рівня життя ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці,  забезпечення їх засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням постійно здійснюється контроль за своєчасністю та повнотою фінансування виплат особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Правда про Комправду


   Напевно, кожен житель Первомайщини неодноразово бував на своєрідній водній перлині Первомайського району - Берецькому водосховищі, розташованому на території відразу чотирьох сільських рад: Закутнівської, Суданської, Правдинської та Михайлівської. Ось вже не одне десятиріччя користується незмінною популярністю водосховище серед рибалок та любителів просто відпочити на природі.
   Однак, як буває в нашій країні, такий цікавий, «ласий» шматочок природи не може не стати об'єктом незаконних посягань.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Світло на вулицях – в усі села!


   На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо соціального-економічного розвитку села та розбудови інфраструктури села Закутнівською сільською радою проводиться активна робота.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Соціальний супровід ветеранів Первомайщини


   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Первомайської райдержадміністрації здійснюється постійний соціальний супровід учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, які мешкають на території району.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня741742743744745746747748749750НаступнаКінець»

Сторінка 741 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті