Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

   Первомайська районна державна адміністрація оголошує про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
    До участі у конкурсі запрошуються державні службовці, які займають посади ІІІ-VІІ категорій і мають стаж державної служби:
    для номінації «Кращий керівник» (у конкурсі беруть участь керівники структурних підрозділів органу: управлінь, відділів, секторів) – загальний стаж державної служби не менше як п’ять років, з них на керівних посадах не менше як два роки;
    для номінації «Кращий спеціаліст» (у конкурсі беруть участь спеціалісти, спеціалісти І та ІІ категорій, провідні та головні спеціалісти усіх структурних підрозділів органу) – загальний стаж державної служби не менше як два роки;
    У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
    Заяви про участь у конкурсі подавати до Оргкомітету (к.13, відділ кадрової роботи) з проведення першого туру Конкурсу в термін з 1 по 20 березня 2013 року.
    Довідки за телефоном: 3-24-18.

 
PDF Друк e-mail

Малі  Олімпійські  Ігри  2013

   Позашкільне життя учнів району не залишається поза увагою керівництва району. 23 лютого 2013 року на базі Більшовицької гімназії відбувся районний етап Малих Олімпійських ігор. Участь в змаганнях взяли учні 7 навчальних закладів району: Більшовицької гімназії, Біляївського, Одрадівського НВК, Верхньоорільської, Олексіївської, Ржавчицької і Шульської ЗОШ. Голова Первомайської райдержадміністрації Намчук Віктор Антнович і голова районної ради Біда Андрій Миколайович побажали учасникам перемоги в досягненні олімпійських вершин.

 
PDF Друк e-mail

Нарада

«Готовність господарств до проведення весняно-польових робіт

в 2013 році по Первомайському району»


  20 лютого 2013 року в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації Харківської області відбулася нарада з питань готовності господарств до проведення весняно-польових робіт в 2013 році по Первомайському району.
  У нараді взяли участь керівництво району, районні організації, спеціалісти управління агропромислового розвитку, керівники сільгосппідприємств району, представники ТОВ «Харківський Авіаційний сільськогосподарський комплекс» «ХАСКОМ».
  Начальник управління агропромислового розвитку Зубкова Л.В. доповіла про аналіз проведення посіву озимих культур під урожай 2013 року, особливості проведення весняно-польових робіт у 2013 році.
  Також на нараді були висвітлені такі питання, як «Сортовий та якісний склад насіння», «Податок за оренду землі», «Реорганізація відділів земельних ресурсів, зміна повноважень щодо розпорядження землями державної власності та реєстрація прав на земельні ділянки», «Реорганізація державної насіннєвої інспекції та державної інспекції захисту рослин». Крім того, на нараді виступив голова ФГ «Київська Русь», голова асоціації фермерів Татаренков Володимир Миколайович з інформацією про роботу ХХІІІ з’їзду АФЗУ, завдання фермерського руху в умовах земельної реформи.
  Начальник комерційного відділу ТОВ «Харківський Авіаційний сільськогосподарський комплекс» «ХАСКОМ» Терзян Надія Грантівна проінформувала присутніх щодо новітніх технологій внесення засобів захисту рослин за допомогою авіації.
  В заключені наради голова Первомайської районної державної адміністрації В.А. Намчук виступив з підведенням підсумків, в яких зазначив, що сільськогосподарські підприємства району загалом готові до проведення весняно – польових робіт в 2013 році. Відповідні питання знаходяться на постійному контролі в управлінні агропромислового розвитку.

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі району та міста!


  Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають з Днем захисника Вітчизни ветеранів Великої вітчизняної війни, а також усіх, хто в мирний час гідно виконував, виконує чи тільки збирається виконати почесний обов’язок – службу в армії.
  Цей день є символом вшанування славних багаторічних традицій, героїзму, мужності, самовідданості і честі багатьох поколінь воїнів. Він поєднує історію та сучасність і завжди лишатиметься дійсно всенародним святом справжніх чоловіків, які твердо стоять на сторожі інтересів своєї держави та свого народу.
  Бажаємо Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, доброї вдачі, високих досягнень в ім’я процвітання Первомайщини і всієї України.

З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.М.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні жителі району та міста!


  Первомайська райдержадміністрації та районна рада вітають всіх співвітчизників з Міжнародним Днем рідної мови. Мова – це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.
  Бажаємо всім берегти та шанувати рідну мову, виплекану нашими пращурами, адже вона створює індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.А. Намчук                                  А.М.Біда

 
PDF Друк e-mail

Дорогі земляки !


  17 лютого цього року виповнюється 70 років від того дня, коли німецько-фашистські загарбники зігнали всіх жителів с.Єфремівка, вважаючи кожного партизаном, в церкву і підпалили її. Тоді в церкві заживо згоріло близько 240 мирних жителів села, чудом живими залишилось п’ятеро людей. Лютість ворога не знала меж. За один день загинуло майже все село. Кров наших співвітчизників стукає болем у наші серця, і ми зобов’язані зробити все для того, щоб пам'ять про них завжди була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь.


Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!


  15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 24 річницю виведення військ з Афганістану.
  Ми добре усвідомлюємо, яка нелегка й водночас відповідальна місія лягла на Ваші плечі, але Ви з честю виконували свій військовий обов’язок і робили все, аби зберегти мир і подарувати свободу та надію на кращу долю іншим народам. Ваші мужність і професіоналізм, високий гуманізм і милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу. На жаль, не всім судилося вижити. Ми низько схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.
  Зараз Ви берете активну участь у розбудові нашої держави, досягненні порозуміння та єдності у суспільстві, бо люди, опалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.
  Від усього серця бажаємо Вам і Вашим рідним мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, сімейного затишку та добробуту.

З глибокою повагою,

Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 740 з 763
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті