Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників державної виконавчої служби! Незаперечним є той факт, що Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті Первомайщини у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи наших громадян.

Ваш високий професіоналізм і почуття відповідальності – важливий важіль у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності у суспільстві.

Наснаги Вам, сумлінної праці заради процвітання нашої країни, міцного здоров’я, особистого щастя і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

Голова райдержадміністрації          Голова районної ради

В.Намчук                                             А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники суду!

Первомайська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з професійним святом – Днем працівників суду!

В останній час суди стають органами реального захисту людини, її прав і свобод, майнових інтересів, честі й гідності. У цьому реалізуються конституційні положення, за якими найвищою соціальною цінністю в нашій державі є саме людина, її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

Ми впевнені, що високий професіоналізм працівників органів судової влади, відданість справі, помножені на досвід і знання сприятимуть підвищенню рівня правосвідомості у нашому районі та утвердженню загальнодемократичних правових засад суспільного й державного розвитку.

Бажаємо Вам здоров’я, щастя та добробуту.

З повагою,

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради

В.Намчук                                                 А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні працівники статистики!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем статистики!

Результати Вашої клопіткої повсякденної роботи стали невід’ємною складовою інформаційного ресурсу прискореного соціально-економічного піднесення Первомайщини та всієї держави. Щоденний статистичний моніторинг та глибокий аналіз ключових процесів, що відбуваються в районі, дозволяє постійно тримати руку на пульсі суспільного життя, визначати пріоритети подальшого розвитку регіону, приймати виважені, науково обгрунтовані управлінські рішення.

Впевнені, Ваш високий професіоналізм, невичерпний творчий потенціал та глибока відданість справі стануть запорукою нових вагомих успіхів в ім’я процвітання Первомайщини, всієї України.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та оптимізму!

З повагою,

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

В.Намчук                                                А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановна громадськість!

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

В Україні є понад два з половиною мільйона людей, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу відвідувати бібліотеки, магазини, поліклініки, концерти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя Вам та Вашим родинам. Віри та надії на краще майбутнє.

З повагою,

Голова райдержадміністрації               Голова районної ради

В.Намчук                                                  А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Семінар для громадських рад при районних державних адміністраціях

   11 листопада 2011 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар для голів громадських рад при районних державних адміністраціях Харківської, Луганської, Донецької, Полтавської та Сумської областей.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

День боротьби зі СНІДом

    1 грудня в районному відділі освіти відбулася районна акція «Молодь Первомайщини за здоровий спосіб життя», яку організували і провели: відділи освіти, сім'ї та молоді, охорони здоров'я, будинок дитячої та юнацької творчості, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ювілей референдуму про Незалежність України

   1 грудня 2011 року виповнилося 20 років з того часу, як 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум про незалежність України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України. На референдум було винесено одне питання - чи "Підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?". У голосуванні взяли участь 84,18 % що мають право голосу громадян Української РСР (31 891 742 людини). З них 28 804 071 (90,32 %) підтримали Акт проголошення незалежності України. Таким чином оголошення незалежності України було підтверджене всенародним голосуванням.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 739 з 742
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 71 гостей на сайті