Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

У рік святкування 1025-річчя Київської Русі на Харківщині буде освячено 19 храмів УПЦ


   На Харківщині триває робота з виконання завдання Президента України Віктора Януковича про святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Сьогодні в ході зустрічі керівників релігійних організацій Харківської області з головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним Архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій розповів про відзначення на Харківщині цієї знаменної події та подякував губернатору за підтримку, надану Харківській єпархії УПЦ.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Представникам різних конфесій сьогодні найважливіше шукати те, що їх єднає


   Одним з основних напрямків заходів, присвячених святкуванню 1025-річчя Хрещення Київської Русі, що проводяться за дорученням Президента України Віктора Януковича, є встановлення діалогу, партнерських взаємовідносин між державою та представниками різних релігійних конфесій.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У Харківській області будь-яка людина може звернутися до господа через ту церкву, якій вона віддає перевагу. Михайло Добкін


   У 2013 році Україна відзначає 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Для виконання Указу Президента України, у Харківській області розроблено план підготовки і святкування цієї знаменної події.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Духовний розвиток на Первомайщині


   «На виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо відзначення 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі в Первомайському району проводиться активна робота щодо збільшення православних святинь.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Час потребує змін

(Розвиток освіти на селі – досвід Грушинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)


   Розвиток освітньої галузі району, яка є одною з найголовніших на селі, потребує постійного вдосконалення та уваги з боку влади району. Сьогодні дуже багато розмов щодо оптимізації та перепрофілювання, об'єднання та скорочення закладів освіти не тільки на рівні району, а і всієї України. Та основним в цьому напрямку роботи залишається створення оптимальних умов для існування та розвитку дитини, яка отримуватиме якісну освіту.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Контроль в Первомайській райдержадміністрації

на високому рівні

   Будь-яка результативна робота, яка втілюється в життя Первомайською райдержадміністрацією та сільськими радами району на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича бере свій початок з контролю. Це і є основним постулатом роботи сектору контролю апарату Первомайської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Первомайщина святкує 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі

   З метою реалізації в Первомайському районі завдань і доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, Первомайська райдержадміністрація оголошує тиждень святкування 1025 –річчя від Дня Хрещення Київської Русі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 739 з 781
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті