Home
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Первомайська РДА - Новини
PDF Друк e-mail

В інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відбулася презентація книги «Харків. Kharkov»


   Сьогодні в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відбулася презентація книги «Харків. Kharkov» із серії фотоальбомів «Харків у роки війни» і «Харків. Місто, яке пережило війну».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На Харківщині щорічно з обласного бюджету виділяється близько 3 млн.грн. на проведення зубопротезування, лікування катаракти та забезпечення слуховими апаратами ветеранів війни


   Харківська область єдина в України, де щорічно з обласного бюджету виділяються кошти на проведення безоплатних операцій з приводу катаракти, зубопротезування та забезпечення слуховими апаратами інвалідів, учасників Великої Вітчизняної війни. Щорічно на ці цілі виділяється приблизно 3 млн.грн. Ця робота є одним з етапів виконання завдань Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма під час наради на тему «Наближення медико-соціальних послуг до ветеранів війни».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Соціальній підтримці ветеранів приділяється особлива увага


   Як зазначив в ході наради на тему «Наближення медико-соціальних послуг до ветеранів війни» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в області розроблена і діє комплексна Програма соціального захисту населення Харківської області на 2011 – 2015 роки, в якій передбачені кроки, спрямовані на реалізацію завдань Президента України щодо продовження традицій шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Ветерани та учасники війни обирають для оздоровлення санаторії Харківської області


   Пільги на оздоровлення у санаторно-курортних закладах ветеранам війни гарантовані Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 р. № 3551-XII. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. Вона зазначила, що в регіоні ведеться активна робота на виконання завданнь Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

На обліку у територіальних центрах Харківської області перебуває близько 72 тис. осіб


   В ефірі програми Харківського обласного радіо «Ранковий ексклюзив» директор Департаменту соціального захисту населення ХОГА Олена Захуцька зазначила, що на Харківщині виконуються завдання Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів ВВВ і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Послугу соціального таксі впроваджено у чотирьох районах Харківської області


   Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Олена Захуцька. За її словами, в цьому році за ініціативи обласної державної адміністрації та за сприянням обласного відділення фонду інвалідів України відкрито послугу соціального таксі в Ізюмському, Валківському, Чугуївському та Красноградському районах.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У 2013 році на фінансову підтримку 15 ветеранських громадських організацій Харківщини передбачено 460 тис. грн.


   Про це у програмі «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо розповіла директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька. Вона підкреслила, що на виконання завдань та доручень Президента України щодо продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни і пам'яті про Велику Перемогу, 70-річчя визволення м. Харкова від німецько-фашистських загарбників, Департамент проводить роботу, спрямовану на взаємодію з громадськими ветеранськими організаціями у частині соціального захисту. Робота включає у себе проведення спільних круглих столів, семінарів, консультацій, на яких обговорюються найбільш соціально значущі проблеми.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня731732733734735736737738739740НаступнаКінець»

Сторінка 739 з 799
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті